Jedna z gwiazd Patryka Vegi zaszokowała swoim strojem podczas wizyty w operze. Komentarze pod jej adresem są dosyć wulgarne i wiele osób jest zdania, że ubrała się jak do burdelu, a nie na wydarzenie kulturalne. Cóż, widocznie ściąganie na siebie uwagi jest nieodłącznym elementem życia celebrytów.

Katarzyna Warnke słynie z wyzywających kreacji i taką też przywdziała na operowy spektakl pod tytułem „Eros i Psyche”. Aktorka znana z filmów Patryka Vegi widocznie lubi wywoływać sensacje i tak też odebrali to internauci, którzy porównali ją do prostytutki, gdyż ich zdaniem ubrała się „jak do burdelu”.

Gwiazda zdecydowała się na prześwitującą koszulkę, spod której widoczny był jej biustonosz, czarne spodnie i szal, a także szpilki w tym samym kolorze. Zainteresowani zadają sobie pytanie, czy taka kreacja była odpowiednia na wydarzenie tego typu. Bardziej konserwatywna część społeczeństwa widocznie sprzeciwiła się takiemu ubiorowi Warkne.

– Okropnie!!!! Brzydka i odpychajaca !!! Powinna wszystko z siebie sciagnac!!; Idealna do roli Dzień wampira (pisownia oryginalna) – piszą zbulwersowani internauci.

screenshot/pomponik.pl
screenshot/pomponik.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

...

Zobacz również