TVP przechodzi ostatnio przez poważny kryzys. Niestety sytuacja wygląda bardzo podobnie również w życiu jednej z największych gwiazd tej stacji, która znowu została całkiem sama.

TVP w tym roku rozpoczęło emisje swojego nowego serialu, który widzom bardzo przypadł do gustu. Chodzi oczywiście o „Leśniczówkę„, w której jedną z bohaterek odgrywa Weronika Książkiewicz. Aktorka nigdy nie miała szczęścia w miłości, jednak wiele wskazywało, że jej ostatni partner może okazać się tym jedynym. Niestety Książkiewicz właśnie poinformowała, że ponownie stała się singielką.

Gwiazda TVP została sama

Samotność jest problemem, który dotyka coraz większą ilość osób. W naszym społeczeństwie coraz więcej par rozpada się, a małżonkowie często decydują się na rozwód. Również pogoń za karierą sprawia, że ludzie zwyczajnie nie mają czasu, ani możliwości nawiązywać nowych znajomości, które z czasem mogłyby przerodzić się w silne uczucie.

Weronika Książkiewicz właśnie zakończyła swój związek z aktorem Markiem Bukowskim. Para poznała się na planie serialu „Leśniczówka” ich romans był bardzo namiętny i pełen emocji. Bukowski nawet rozwiódł się ze swoją żoną, kiedy doszedł do wniosku, że ich małżeństwo jest już tylko przeszłością.

Niestety romans aktorskiej pary zakończył się równie szybko, co się rozpoczął. Książkiewicz o rozstaniu ze swoim kolegą z planu poinformowała podczas poniedziałkowej premiery filmu „Planeta Singli 2„. Zrobiła to podczas wywiadu dla programu „Bywanie na dywanie”. Aktorka została wtedy zapytana o to, co zrobić, żeby nie być singlem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Traumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedie

Aktorka została całkiem sama

– To w ogóle nie jest pytanie do mnie. To trzeba zapytać specjalisty, kogoś kto jest w związku wieloletnim albo małżeństwie. Jestem ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na ten temat. Na przykład jakbyś chciał wiedzieć, co zrobić, żeby stracić faceta w 10 dni, to ja ci mogę opowiedzieć. Na to jak go znaleźć, spotkać, to nie do mnie – powiedziała aktorka.

Również na swoich portalach w mediach społecznościowych zamieściła wpisy, które jednoznacznie pokazują, że jej szybki romans został już tylko wspomnieniem. Niestety aktorka teraz została całkiem sama, ale jej fani mają nadzieję, że jeszcze uda jej się poukładać swoje życie uczuciowe.

– Historie miłosne kończą się bardzo różnie. Jedna z moich historii skończyła się tak, że długo szukałam nowego pomysłu na siebie… – pisze gwiazda TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
  2. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  3. Sinead O’Connor odleciała na orbitę. Choroba umysłowa
  4. Zbigniew Wodecki PRZEWIDZIAŁ własną śmierć?! Przerażające fakty
  5. Córka Kaczyńskiej naprawdę to zrobiła! Pozuje pod prysznicem, bunt sięgnął zenitu

Wszystkie kobiety Kuby Wojewódzkiego [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOse.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.