Brutalny atak na gwiazdę TVP! "Ludzie wyzywali mnie na przystanku"

Brutalny atak na gwiazdę TVP! "Ludzie wyzywali mnie na przystanku" Źródło: fot. Instagram.com/joannakoroniewska

Kariera aktora nie należy do najłatwiejszych. Przekonała się o tym jednak z największych gwiazd TVP, którą wyzywano na ulicy. Joanna Koroniewska miała już dość swojej serialowej roli.

Pochodząca z Torunia aktorka prawdziwą sławę zdobyła dzięki występom w hitowym serialu TVP "M jak miłość". Zagrała w nim obok takich sław jak Małgorzata Kożuchowska, Witold Pyrkosz czy bracia Mroczkowie. Kreacja jej postaci zmieniała się wraz z wiekiem. Z czasem z "grzecznej" córki zmieniła się w łamaczkę serc, a widzowie stracili do niej sympatię. Zatwardziali miłośnicy serialu za łamanie serc bohaterów znienawidzili Koroniewską równie co serialową Małgosię. Teraz gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o tym, przez co przechodziła, gdy jeszcze występowała w "M jak miłość". Czasami doprawdy trudno zrozumieć, jak bardzo ludzie potrafią przywiązać się do wydarzeń ze szklanego ekranu.

Gwiazda TVP szykanowana na ulicy

Małgosia Mostowiak stała się dla wielu bardzo ważną postacią, której istnienie wykraczało poza filmowe taśmy i przekaźniki telewizyjne. Bohaterka stała się tak realna, jak odgrywająca ją aktorka do tego stopnia, że Koroniewska stała się obiektem szykan. Jak powiedziała mediom gwiazda, zdarzało się, że była wyzywana na przystankach autobusowych. Starsi widzowie nie mogli po prostu odróżnić rzeczywistości od sygnału nadawanego przez TVP. - Byłam wyzywana np. na przystankach autobusowych przez starsze panie, którym myliła się rzeczywistość serialowa z tą prawdziwą - zdradziła Wirtualnej Polsce aktorka. Rola Małgosi nie dawała jej żyć. Doszło nawet do tego, że negatywny odbiór postaci przemieniał się w show-biznesowe problemy aktorki. Ludzie po prostu nie oddawali na nią głosów, gdy uczestniczyła w "Tańcu z gwiazdami", by zemścić się za swoje ulubione postaci z "M jak miłość". - Najwięcej hejtu pojawiło się, gdy moja bohaterka była związana z postacią graną przez Steffena Möllera. Małgosia go rzuciła. To był szczytowy moment, w którym byłam odbierana jeden do jednego jako Małgorzata Mostowiak. Kiedy moja postać rzuciła faceta w serialu, brałam akurat udział w "Tańcu z gwiazdami". Po pierwszym odcinku byłam najniżej w tabeli. Ludzie mnie rzeczywiście nie znosili. Mnie poprzez postać, którą grałam. W programie uratowało mnie wówczas tylko to, że dostawałam wysokie noty od jurorów - powiedziała Joanna Koroniewska. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wpis Lewandowskiej doprowadził Polki do furii! „Wiejski pasztet z twarzą gnoma”
  2. Grał dla nas na mundialu. Teraz wrócił i ciężko pracuje fizycznie
  3. Bella Hadid. Wraz z siostrą podbija świat mody
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News