Miała dostać angaż, a skończyło się zupełnie inaczej. Gwiazda TVP wylatuje z hukiem z programu, jest wkurzona jak nigdy i zdradza o co chodzi.

Była pewna, że jesienią powróci do programu, ale TVP nie miała tego w planie. Stacja zdecydowała, że „The Voice Of Poland” zastąpi wersją dla dzieci, czyli „The Voice Kids”. Dla Marii Sadowskiej niestety miejsca tam nie ma.

ZOBACZ TAKŻE: Agenta Scully z „Archiwum X” wygląda dzisiaj nieziemsko. Wielka przemiana

Gwiazda TVP nie dostała angażu

Jak się okazuje, wersja programu dla dzieci jest znacznie popularniejsza. W dodatku TVP2 zdecydowało, że zostanie w nim obecny skład, a to oznacza, że nie ma w nim miejsca dla sadowskiej.

Gwiazda jest podłamana, bo chciała mieć stałą pensje i czuć, że szybko pracy nie straci, niestety TVP jej tego nie zagwarantowało.

ZOBACZ TAKŻE: Sroga mentorka z „Projekt Lady” zmieniła się w demona seksu. Fani nie wierzą

Marysia jest wkurzona, bo miała obiecaną pracę. Wie, że na angaż w „The Voice Kids” nie ma szans, bo stacja chce zachować tam obecny skład, czyli: Edytę Górniak, Dawida Kwiatkowskiego i chłopaków z Afromental. Marysia zastanawia się, co może ewentualnie robić w telewizji. Zależy jej na czymś stałym, z pewną pensją – mówi osoba związana z produkcją programu.

Screen YouTube/przeAmbitni

Źródło: fakt.pl

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]


Te zdjęcia nie były dla nich powodem do dumy! Gwiazdy w policyjnej kartotece [ZOBACZ!]

...

Zobacz również