Gwiazda TVP zalała się łzami! Co jej się stało?! Fani w szoku
Karol Zaborowski - 24 Czerwca 2018

Gwiazda TVP zalała się łzami! Co jej się stało?! Fani w szoku

Jedna z gwiazd stacji TVP zszokowała swoich fanów najnowszymi zdjęciami. Widzimy na niej aktorkę zalaną łzami, fani są szoku, ponieważ w takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieli.

Anna Kaczmarczyk popularność zyskała dzięki głównej roli w głośnym filmie "Galerianki". Po tym występie młoda aktorka została zalana przez propozycje kolejnych ról, głównie w popularnych serialach takich jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Ojciec Mateusz". Gwiazda TVP wystąpiła również w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zajęła 1 miejsce oraz jako pierwsza zdobyła w pierwszym odcinku maksymalną liczbę punktów. Teraz jej fani są zszokowani, widząc swoją ulubioną aktorkę zalaną łzami.

Gwiazda TVP cała we łzach

Anna Kaczmarczyk swoje kontrowersyjne zdjęcia opublikowała na Instagramie, gdzie w komentarzach wybuchła prawdziwa burza. Jednak łzy na zdjęciach nie są jedyną rzeczą, która wprawiła fanów aktorki w osłupienie, ponieważ Kaczmarczyk na fotografiach jest kompletnie łysa! - Ale to tak na serio ? - pisze eden z internautów. Wszyscy zastanawiają się, co się stało, że aktorka zdecydowała się na tak bulwersujące zdjęcia. Wiele osób w komentarzach sugeruje, że gwiazda przeżywa teraz trudne dni, które spowodowały u nie tak silne reakcje. - prędzej czy później te dni się kończą - czytamy w komentarzach. Miejmy jednak nadzieję, że jej nowy wygląd i łzy spowodowane są jedynie jej nową stylizacją związaną z rolą, albo specyfikacją ten konkretnej sesji.Anna Kaczmarczyk fot. Instagram/anna_karczmarczykPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.com/@anna_kaczmarczykChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Media się myliły. Prawda o Beacie Kozidrak wyszła na jaw
  2. Znienawidzona gwiazda TVN przerwała milczenie. Czuje się pokrzywdzona
  3. Marta Kaczyńska brutalnie zlinczowana! Wyciągają na wierzch jej brudy z przeszłości
miss_kielbasyNajbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News