Błagali już tylko o modlitwę. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu żyje

Błagali już tylko o modlitwę. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu żyje Źródło: fot. youtube.com/Hair LAB

Tydzień temu Polskę obiegła przerażająca informacja o tym, że gwiazda stacji TVN, TVP i Polsat bez wyraźnej przyczyny nagle zachorowała i musiała poddać się hospitalizacji. Jej rodzina i fani prosili już tylko o modlitwę, gdyż życie celebrytki było w ogromnym niebezpieczeństwie. Dziś dowiedzieliśmy się, że szczęśliwie Alżbeta Leńska wraca do zdrowia.

Pochodząca z Siemianowic Śląskich aktorka znana jest polskiej publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i filmowych oraz sztuk teatralnych. Tydzień temu jej mąż, aktor Rafał Cieszyński poinformował za pomocą Instagrama gwiazdy, że jego ukochana została przetransportowana do szpitala. - Piszę na stronie mojej żony, ponieważ wiem, że Ona sama by sobie tego życzyła. Widzę, ile wiadomości przychodzi od was... Prowadziła swój Instagram systematycznie i szanowała każdego, kto do niej napisał. Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę - napisał Cieszyński. Nie wiadomo było wówczas, co dokładnie stało się gwieździe. Na całe siedem dni jej rodzina i miłośnicy wstrzymali oddech. Dziś dowiedzieliśmy się, że modlitwy i wysiłki lekarzy przyniosły pozytywny efekt.

Gwiazda telewizji Polsat, TVN i TVP czuje się już dobrze

Po kilku dniach grozy wiemy już, dlaczego Alżbeta Lenska znalazła się na oddziale intensywnej terapii. 15 maja podczas przerwy w spektaklu "Kontrabanda" w Teatrze Komedia doznała silnego bólu głowy i upadła. Powodem tego było pęknięcie tętniaka mózgu. Szczęśliwie po szybkim przetransportowaniu do szpitala, życie gwiazdy zostało uratowane. Teraz gwiazda telewizji Polsat, TVN i TVP ma się coraz lepiej i żywi nadzieję na szybki powrót do pracy artystycznej. - Dzięki znakomitym lekarzom i Waszemu wsparciu moja kochana żona czuję się lepiej, a lekarze mówią, że jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo i wkrótce będzie mogła opuścić OIOM i przenieść się na normalny oddział szpitalny, a po jakimś czasie mamy nadzieję, że bardzo krótkim, wrócić do domu - czytamy w kolejnym wpisie na jej Instagramie.  Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ostateczna kompromitacja Justyny Żyły. Wystarczył jeden wpis
  2. Hanna Lis zaatakowała chorego Kaczyńskiego! Potężna awantura
  3. Szokujące wyznanie Chylińskiej. Ujawniła swój prawdziwy dramat
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News