W nocy z sobotę na niedzielę doszło do prawdziwej tragedii. Indonezyjską wyspę Lombok nawiedziło potworne trzęsienie ziemi. Niespodziewanie okazało się, że w samym centrum wydarzeń znalazła się Katarzyna Dąbrowska, odtwórczyni roli Wiktorii w serialu „Na dobre i na złe”. Gwiazda serialu TVP przeżyła prawdziwy horror.

Katarzyna Dąbrowska od dwóch tygodni zwiedza świat korzystając z urlopu. Aktorka zwiedziła już Hong Kong, wspinała się na indonezyjskie wulkany, m.in. Bromo i Kawah Ijen, a także odpoczywała na plażach Bali.

Weekend postanowiła spędzić na wyspie Lombok. Śledząc jej Instagrama możemy dowiedzieć się, że jeszcze w sobotę zachwycała się dziką plażą na wyspie. W nocy jej spokój został naruszony. Gwiazda serialu TVP przeżyła horror.

Aktorka serialu TVP otarła się o śmierć

Na Instagramie aktorki w ramach tzw. Instastory pojawiła się informacja, że podczas potwornego trzęsienia ziemi na wyspie znajdowała się także ona.

– Wczoraj rano wyspę Lombok nawiedziło silne trzęsienie ziemi. Wyszliśmy cało z tego zdarzenia. Niestety nie wszyscy mieli tyle szczęścia. Są ofiary śmiertelne i ranni. Wiele domów zostało zniszczonych. Myślę o Lombok… – napisała Kasia Dąbrowska.

Koszmar na wyspie Lombok

Rzeczywiście gwiazda popularnej produkcji TVP może mówić o ogromnym szczęściu. W wyniku trzęsienia ziemi o magnitudzie 6,4 w skali Richtera życie straciło co najmniej 16 osób. Tysiące ludzi straciły swoje domostwa. Na wyspie w górach uwięzionych zostało ponad 500 turystów. Nie mogą jej opuścić, bo wszystkie szlaki turystyczne zostały zamknięte.

Na miejscu trwa obecnie ewakuacja. Ludzie wywożeni są z wyspy helikopterami. Niezliczona ilość ekip ratowniczych sprowadza ludzi ze zbocz wulkanu Rinjani. Podliczanie strat możliwe będzie dopiero po zakończeniu akcji ratunkowej, jednak już teraz można powiedzieć, że liczby będą ogromne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda „Top Model” się wygadała! Producenci będą wściekli
  2. Stenka nową gwiazdą TVN! To ostateczny koniec Kożuchowskiej
  3. Pies pomaga swojemu niepełnosprawnemu właścicielowi w NIESAMOWITY sposób
TVP
fot. instagram.com/kasiadabrowska

TVP

TVP

TVP
Zdjęcia Katarzyny Dąbrowskiej z plaży na Lombok. fot. instagram.com/kasiadabrowska

12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązać


14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]