Gwiazda TVP przeszła ciężką operację serca. To była ostatnia szansa

Gwiazda TVP przeszła ciężką operację serca. To była ostatnia szansa

Przez wiele lat prowadziła oglądany przez miliony Polaków poranny program Telewizji Polskiej "Pytanie na śniadanie". Wiecznie zabiegana, uśmiechnięta, żyjąca na maksymalnych obrotach dziennikarka w końcu musiała zwolnić. Zmusiła ją do tego ciężka operacja serca, która była jej ostatnią szansą na przeżycie. 

Anna Popek oddawała się pracy w stu procentach, wiecznie uśmiechnięta. Na antenie zawsze wykazywała się ogromnym profesjonalizmem, który doceniały miliony wiernych fanów. Żyjąc w wiecznym pośpiechu zaniedbała pewne strefy swojego życia, nie dbała wystarczająco o zdrowie, nie przykładała wagi do odpowiedniej diety. Kiedy trafiła do szpitala, zdiagnozowano u niej chorobę serca. Wykryto arytmię, przez którą niezbędny okazał się zabieg ablacji. Jest to operacyjne leczenie zaburzeń rytmu pracy serca.

ZOBACZ TAKŻE: Ta wpadka przejdzie do historii! Dziennikarz TVP na żywo zaczął…

Myślimy, że organizm nam wszystko wybaczy. Otóż nie wybacza

Dziennikarka udzieliła wywiadu portalowi Newseria Lifestyle, w którym poruszyła kwestie stanu swojego zdrowia. - Myślę, że dbanie o serce to naprawdę podstawowa sprawa każdego człowieka i nie są to banały, bo myślimy, że jeszcze jeden raz, jeszcze jeden wysiłek, jeszcze jedna zarwana noc, jeszcze jedna kawa i że organizm wszystko nam wybaczy. Otóż nie wybacza. Sporo zajęło mi dochodzenie do zdrowia po ablacji. Trwało to ponad pół roku, byłam bardzo zmęczona i wycieńczona bez powodu, dopiero po roku organizm wraca do swojej formy, ale też muszę dbać o to, żeby zapewnić sobie spacer, jakąś przyjemność, basen, masaż, coś takiego, co trzyma nas wszystkich w pionie - wyznała szczerze Popek.

Popek o zrównoważonym trybie życia po operacji

Dziennikarka podzieliła się również z dziennikarzami Newseria Lifestyle sekretem swojej świetnej formy. Popek nigdy się nie odchudzała - kiedy ma ochotę na niezdrową przekąskę, sięga po nią. Dziennikarka radzi, by zachować równowagę i umiar w jedzeniu, spożywać posiłki o regularnych porach i uzupełniać zawartość witaminy E. Anna twierdzi, że najważniejsza dla naszego organizmu jest regeneracja. Osobiście najbardziej lubi wieczory, kiedy może poczytać książkę i przeznaczyć chwilę tylko dla siebie. Źródło: Newseria Lifestyle ZOBACZ TAKŻE: Fatalna wpadka TVP Info. „Choć raz powiedzieli prawdę”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News