Świat telewizji jest ciągłą walką o oglądalność między stacjami. Wiedzą także i nasi nadawcy-giganci, jak Polsat, który postanowił „ukraść” TVP jedną z największych gwiazd. Młoda aktorka znana z „Rodzinki.pl” poprowadzi kolejny taneczny show stacji.

Olga Kalicka jest zaledwie 24-letnią aktorką, a już cieszy się ogromną sławą. Artystka zachwyca widzów i producentów swoim talentem, ale również urodą.

Do tej pory jej największymi rolami były występy w serialach telewizyjnych. Pojawiała się jednak i pojawia dalej tylko w największych hitach. Zaczęła już w wieku siedmiu lat od gry w „Plebanii”, w której obserwowaliśmy ją przez całe 9 lat. Gwiazda wystąpiła przed kamerami dla twórców „M jak miłość”, „Na wspólnej”, czy ostatnio „Rodzinki.pl”.

To właśnie z tej produkcji ostatnio słynie. Duma TVP postanowiła jednak utrzeć nosa Jackowi Kurskiemu i zgodziła się na współpracę, z jednym z największych przeciwników państwowego nadawcy na rynku, telewizją Zygmunta Solorza-Żaka.

Polsat zasilony przez gwiazdę TVP

Już tej jesieni wystartuje kolejny taneczny show Polsatu „World of dance”. Program będzie czymś innym niż dotychczas nadawany przez stację „Taniec z gwiazdami”. Wystąpią w nim największe gwiazdy światowego tańca, a audycja skupi się prezentowaniu różnych aspektów tej pięknej sztuki.

Główną prowadzącą zostanie właśnie Olga Kalicka, która po raz pierwszy wystąpi w takiej roli. Na szczęście do pomocy będzie miała doświadczonego tancerza, Karola Niecikowskiego.

Spodziewam się dużych emocji, genialnych tancerzy i niesamowitych pokazów. Program pokaże wszystkie style tańca. Polscy widzowie nie mieli jeszcze okazji oglądać takiego widowiska. To będzie niezwykła szansa, by zobaczyć najlepszych tancerzy z całego świata – powiedziała mediom młoda aktorka.

Równie pewien siebie jest „Niecik”. Tancerz zapewnił, że chętnie wspomoże wszystkich uczestników.

– W programie będą starał się, być dobrym gospodarzem, wsparciem i pomocą dla wszystkich uczestników. Wiem jak, stresujący bywa moment przed występem, więc zrobię wszystko, by ich pozytywnie zmotywować – poinformował.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę
  2. Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy
  3. Piękna gwiazda TVN przerwała milczenie. Najbliżsi zniszczyli jej życie

Zamierzasz oglądać nowy show Polsatu?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Aktorzy "Świata według Kiepskich", których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]

Gwiazdy, które rozebrały się i... natychmiast tego pożałowały! [ZDJĘCIA]

źródło: jastrzabpost.pl