Widzowie nie mogą uwierzyć. Wielka gwiazda TVP przechodzi do Polsatu!

Świat telewizji jest ciągłą walką o oglądalność między stacjami. Wiedzą także i nasi nadawcy-giganci, jak Polsat, który postanowił "ukraść" TVP jedną z największych gwiazd. Młoda aktorka znana z "Rodzinki.pl" poprowadzi kolejny taneczny show stacji.

Olga Kalicka jest zaledwie 24-letnią aktorką, a już cieszy się ogromną sławą. Artystka zachwyca widzów i producentów swoim talentem, ale również urodą. Do tej pory jej największymi rolami były występy w serialach telewizyjnych. Pojawiała się jednak i pojawia dalej tylko w największych hitach. Zaczęła już w wieku siedmiu lat od gry w "Plebanii", w której obserwowaliśmy ją przez całe 9 lat. Gwiazda wystąpiła przed kamerami dla twórców "M jak miłość", "Na wspólnej", czy ostatnio "Rodzinki.pl". To właśnie z tej produkcji ostatnio słynie. Duma TVP postanowiła jednak utrzeć nosa Jackowi Kurskiemu i zgodziła się na współpracę, z jednym z największych przeciwników państwowego nadawcy na rynku, telewizją Zygmunta Solorza-Żaka.

Polsat zasilony przez gwiazdę TVP

Już tej jesieni wystartuje kolejny taneczny show Polsatu "World of dance". Program będzie czymś innym niż dotychczas nadawany przez stację "Taniec z gwiazdami". Wystąpią w nim największe gwiazdy światowego tańca, a audycja skupi się prezentowaniu różnych aspektów tej pięknej sztuki. Główną prowadzącą zostanie właśnie Olga Kalicka, która po raz pierwszy wystąpi w takiej roli. Na szczęście do pomocy będzie miała doświadczonego tancerza, Karola Niecikowskiego. - Spodziewam się dużych emocji, genialnych tancerzy i niesamowitych pokazów. Program pokaże wszystkie style tańca. Polscy widzowie nie mieli jeszcze okazji oglądać takiego widowiska. To będzie niezwykła szansa, by zobaczyć najlepszych tancerzy z całego świata - powiedziała mediom młoda aktorka. Równie pewien siebie jest "Niecik". Tancerz zapewnił, że chętnie wspomoże wszystkich uczestników. - W programie będą starał się, być dobrym gospodarzem, wsparciem i pomocą dla wszystkich uczestników. Wiem jak, stresujący bywa moment przed występem, więc zrobię wszystko, by ich pozytywnie zmotywować - poinformował. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę
  2. Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy
  3. Piękna gwiazda TVN przerwała milczenie. Najbliżsi zniszczyli jej życie
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News