Gwiazda TVP chce zostać prezydentem! Nie chodzi o Magdę Ogórek

Gwiazda TVP chce zostać prezydentem! Nie chodzi o Magdę Ogórek

Sensacja w świecie polityki! Gwiazda TVP planuje zostać prezydentem i nie chodzi tu o doskonale wszystkim znaną Magdalenę Ogórek. Wybory mogą być dla tej kobiety momentem przełomowym w życiu. Co ją skłoniło do takiej decyzji?

Katarzyna Obara rozpoczęła swoją karierę jako dziennikarka stacji TVP. Już jako 17-latka została prezenterką telewizyjnej "Dwójki". Teraz ma 40 lat i podjęła przełomową decyzję w swoim życiu - będzie starała się o posadę prezydenta Wrocławia! Od wielu lat aktywnie angażowała się w politykę, jednak dopiero teraz przyszedł czas na poważne kroki.

Gwiazda TVP zostanie prezydentem? Jakie są jej dokładne plany?

Katarzyna Obara urodziła się we Wrocławiu i od zawsze związana jest z tym miastem. Po swojej karierze dziennikarskiej w TVP, zdecydowała się otworzyć restaurację właśnie we Wrocławiu nad Odrą. Interesowała się także polityką z wielkim zaangażowaniem wspierając działania ówczesnego prezydenta miasta, Rafała Dutkiewicza. Teraz jednak krytykuje jego politykę i zamierza konkurować z nim w wyborach samorządowych. - Chcę się tym zajmować, bo jestem idealistką. Mam poczucie, że mogę zrobić wiele pożytecznego dla ludzi. Kropla drąży skałę, a jako radna z ośmioletnim stażem jestem tą kroplą. Od dwóch lat funkcjonuję w radzie miejskiej jako niezrzeszona i zawsze głosuję na projekty, które uważam za wartościowe. Niezależnie czyjego są autorstwa: PiS czy Nowoczesnej, klubu Dutkiewicza, czy PO. Na tym właśnie polega rządzenie na poziomie lokalnym - podkreśla w rozmowie z Onetem.

Katarzyna Obara mówi o prezydencie Wrocławia

Katarzyna stwierdziła również, że to, co drażniło ją w Dutkiewiczu, to jego poczucie nieomylności w podejmowanych decyzjach. Drażniło ją, że podczas jego rządów nie było miejsca na dyskusję. - Drażniło mnie, że w samorządzie nie ma miejsca na dyskusję, debatę. Kiedy o pewne kwestie pytałam: "Dlaczego?", najczęściej w odpowiedzi słyszałam: "bo tak". Nie akceptuję takiej argumentacji. Poza tym drażnią mnie rozmaite koterie, które przez tyle lat rządzenia przez jednego prezydenta utworzyły się w mieście - wyjaśniała dokładnie. fot. Facebook Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Polityk PiS potrącił nastolatka! Nie straci mandatu
  2. Żona polskiego piłkarza miała wypadek! Autobus wjechał w jej auto
  3. Małgorzata Wassermann bierze się za Tuska! Druzgocąca decyzja
  4. Twój pies się tak przytula? Natychmiast weź go do weterynarza
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu