Gwiazda TVP przeżywa koszmar. Wysłano list gończy

Gwiazda TVP przeżywa koszmar. Wysłano list gończy Źródło:

Gwiazda serialu TVP została okrutnie oszukana i w tym momencie przeżywa prawdziwy koszmar. Policja w Wadowicach i Krakowie rozesłała list gończy za oszustem, jednak jak na razie nie przyniosło to rezultatów.

Jolanta Fraszyńska jest gwiazdą serialu "Leśniczówka" emitowanego na antenie TVP. Teraz jednak bardziej niż na pracy skupiona jest na sytuacji, która ją spotkała. Aktorka postanowiła zainwestować w dzieła sztuki, które miała od niej odkupić po czasie właścicielka galerii. Fraszyńska przeznaczyła na ten cel wszystkie swoje oszczędności, niestety padła ofiarą perfidnego oszustwa. Teraz czeka i ma nadzieję, że sprawa zakończy się dla niej szczęśliwie.

 - Włożyłam w to wszystkie oszczędności. Były przeznaczone na mieszkanie dla córki. Jestem pokrzywdzoną klientką, tak jak kilku innych aktorów i celebrytów - mówi aktorka.

Gwiazda TVP oszukana

Jak się okazuje, nie tylko ona padła ofiarą nieuczciwej właścicielki galerii. Aktorka sama przyznała, że ofiarami oszustki byli aktorzy oraz celebryci. Schemat jej działania był bardzo prosty. Klient podpisuje umowę i zakupuje dzieło, które widział tylko w katalogu. Osoba kupująca otrzymywała nawet certyfikat, że jest właścicielem dzieła sztuki. Po upływie pół roku lub całego właścicielka galerii odkupuje go za większą kwotę, w tym przypadku miało to przynieść do 30% zysku rocznie dla aktorki. Fraszyńska niedawno wróciła do kraju z Londynu, brała tam udział w spektaklu "Fredro dla dorosłych". Teraz każdego dnia sprawdza wszelkie doniesienia policji na temat nieuczciwej właścicielki galerii. Aktorka cały czas ma nadzieję, że sprawiedliwość zwycięży. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zawrotna kariera córki posłanki PiS. O takiej pensji można tylko pomarzyć
  2. Ile zarabia Anna Lewandowska? Trzymajcie się krzeseł
  3. Bończyk boleśnie poniżona. Gwiazda długo tego nie zapomni
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News