Gwiazda TVP OKRUTNIE o koleżance z branży. "To choroba"

Gwiazda TVP OKRUTNIE o koleżance z branży. "To choroba"

Prowadząca programu TVP "Studio urody" nie popiera niczego, co mogłoby być sprzeczne ze zdrowym stylem życia. Mariola Bojarska-Ferenc jako śmiała aktywistka często wypowiada się publicznie na temat problemu otyłości w naszym społeczeństwie. Jednak tym razem gwiazda przesadziła - okrutnie skrytykowała swoją koleżankę z telewizji!

- Chciałam zapytać o zdrowy styl życia aktorkę Dominikę Gwit. Ona sama przyznaje się, że jest otyła, ale dobrze się z tym czuje. Co pani myśli o mówieniu, że otyłość jest okej, jeśli się z nią dobrze czujemy? - zapytała Mariolę Bojarską dziennikarka. Aktywistka odpowiedziała w mocnych słowach. Postanowiła wprost powiedzieć o tym, że otyłość to choroba, z którą trzeba walczyć, a nie coś, co należy promować i pochwalać. - Nie jestem za tym, powiem szczerze. Świetnie, że Dominika się z tym czuje dobrze, bo naukowcy twierdzą, że najpierw trzeba pokochać siebie, żeby coś w sobie zmienić. Ja bym jednak nie epatowała tak, że ta otyłość jest fajna. Pamiętajmy, że nie chodzi o estetykę. My mówimy tu w kontekście zdrowia. Otyłość niesie za sobą mnóstwo problemów: ze stawami, z sercem, z cukrzycą, z koncentracją. Każdy żyje ile chce, tu mowa o odpowiedzialności za swoje życie - odpowiedziała Bojarska. Jednocześnie podczas całej wypowiedzi gwiazda przekręcała nazwisko aktorki na GWINT. Przypadek czy celowe zagranie by podkreślić zły przykład dawany przez aktorkę?

Gwiazda TVP próbuje się bronić: Nie mówię tego, żeby kogoś zranić

Jej wypowiedź szybko rozeszła się po sieci. Fani gwiazdy TVN ostro zaatakowali Bojarską-Ferenc. Ta próbowała się tłumaczyć ze swojej kontrowersyjną odpowiedź troską o zdrowie aktorki z TVN. - Gdy komuś wytykamy tę nadwagę delikatnie, to nie dlatego, że chcemy komuś zrobić przykrość, tylko dlatego, że chcemy zadbać o zdrowie - wyjaśnia. Jednak jej słowa można było odebrać zdecydowanie za "mało delikatne". Ostateczny osąd dotyczący jej słów może wydać jedynie sama zainteresowana, Dominika Gwit. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wellman i Prokop nie wytrzymali. Burzliwa dyskusja w DDTVN
  2. Łzy napływają do oczu. Wzruszające wyznanie Kasi Tusk o mamie
  3. Anna i Robert Lewandowscy w identycznych stylizacjach! Fani: "Ślicznie wyglądacie!"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News