To przekroczyło jej siły. Gwiazda TVP odchodzi, fani w rozpaczy

To przekroczyło jej siły. Gwiazda TVP odchodzi, fani w rozpaczy

TVP zmaga się w ostatnim czasie z poważnym problemem - niewystarczającą ilością pracowników. Gwiazdy, które chcą pracować na antenie Telewizji Polskiej, często nie wytrzymują narzuconego tempa pracy. Tym razem sprawa dotyczy prowadzącej The Voice of Poland, która na własne życzenie odchodzi z programu. Fani są oburzeni.

Marcelina Zawadzka zacięcie walczyła o stanowisko prowadzącej The Voice of Poland. Zainteresowanych tą posadą było wiele gwiazd, m.in. Ewelina Lisowska. Zawadzka wygrała jednak ze względu na swoje doświadczenie zawodowe. Niestety, TVP brakuje popularnych i wykwalifikowanych pracowników, co sprawia, że jedna gwiazda musi prowadzić jednocześnie wiele programów. Taką postacią była właśnie Marcelina Zawadzka.

Marcelina rezygnuje z posady prowadzącej The Voice of Poland na antenie TVP

Marcelina Zawadzka prowadziła jednocześnie aż cztery programy: Pytanie na śniadanie, Bake Off-ale ciacho, Bake Off Junior i do niedawna The Voice of Poland.  Prezenterka w końcu zdała sobie sprawę z tego, że przez pracę nie wystarcza jej czasu dla siebie. Natłok obowiązków był tak duży, że Zawadzka czuła się wycieńczona, dlatego poprosiła producentów show, aby znaleźli kogoś na jej miejsce. - Kocha swoją pracę, ale w ciągu ostatniego roku wzięła na siebie trochę za dużo. Dlatego mimo wielkiej sympatii do tego programu, ze smutkiem postanowiła opuścić ekipę The Voice of Poland - ujawnia w rozmowie z Faktem osoba z produkcji programu.  Odejście Marceliny Zawadzkiej z programu nie jest dobrą wiadomością dla producentów, gdyż castingi do kolejnej edycji The Voice of Poland już się rozpoczęły. Również fani prezenterki nie są zadowoleni. W końcu Zawadzka cieszy się dużą popularnością wśród Polaków i wiele widzów zasiadających przed ekranami telewizorów oglądało program m.in. dla niej.

PRZECZYTAJ: Piekło Kory zaczęło się gdy miała 5 lat. Wyznała to przed śmiercią

PRZECZYTAJ: Szok! Wiśniewski cudem uniknął śmierci i kalectwa

PRZECZYTAJ: Twój pies cały czas sapie i płytko oddycha podczas upałów? To zły znak, może umrzeć

  Marcelina Zawadzka TVP Źródło: instagram.com/marcelina_zawadzka/ Marcelina Zawadzka TVP Źródło: instagram.com/marcelina_zawadzka/ Marcelina Zawadzka TVP Źródło: instagram.com/marcelina_zawadzka/ Marcelina Zawadzka TVP Źródło: instagram.com/marcelina_zawadzka/ Marcelina Zawadzka TVP Źródło: instagram.com/marcelina_zawadzka/
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News