Gwiazda TVP nie żyje
flickr/armin_vogel/
Weronika Wasiak - 24 Kwietnia 2019

Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia

Wielka gwiazda TVP nie żyje. Jest to ogromna strata, z którą niełatwo będzie się pogodzić fanom. Na jaw właśnie wyszły fakty z jego przeszłości. Smutne kulisy życia są wstrząsające.

Gwiazda TVP nie żyje. Uwielbiany przez wielu Polaków aktor miał 92 lata. Mieliśmy okazję podziwiać go w wielu produkcjach, takich jak "Alternatywy 4" czy "Czterdziestolatek", które skradły serca milionów osób. Według doniesień ostatnie lata aktora były wyjątkowo trudne.

Nie żyje gwiazda TVP 

Tadeusz Pluciński odszedł 23 kwietnia w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie, gdzie na własne życzenie wprowadził się w 2017 roku. Aktor w chwili śmierci miał 92 lata, co wskazuje na to, że przeżył już naprawdę wiele. Okazuje się, że jego problemy zdrowotne rozpoczęły się 3 lata temu, w momencie, gdy zupełnie niespodziewanie złamał nogę. Wymagana była wówczas nie tylko rehabilitacja, ale również stała opieka, która była dla niego nadzorem, by nic podobnego nie mogło się już wydarzyć. 

Anna PrzybylskaOdbiera mowę. Siostra Godlewska ujawnia kulisy swojej znajomości z ojcem dzieci Anny PrzybylskiejCzytaj dalej

Jego ostatnie lata życia były wyjątkowo trudne

Tadeusz Pluciński podupadał nie tylko na zdrowiu psychicznym, ale i fizycznym. W listopadzie ubiegłego roku zmarła jego wielka miłość, Alina Janowska. Kobieta była dla niego ogromnym wsparciem i to właśnie jej zawdzięczał wiele swoich sukcesów, dlatego też wieść o jej odejściu była dla niego druzgocząca. Aktor długo nie mógł się pozbierać. 

Mężczyzna zmęczony wieloletnią karierą i różnymi przeżyciami uwielbiał przebywać w swoim pokoju w ciszy i samotności. Jedyną osobą, z której częstych wizyt pan Tadeusz bardzo się cieszył była jego ostatnia żona, Jolanta Wołłejko. 

Niewielu wie, że aktor uwielbiał oglądać się za kobietami, co było powodem rozpadu jego licznym związków. Sam wielokrotnie przyznawał, że uwielbia podziwiać kobiece piękno. 

- Kobiet w moim życiu było wiele i to one z pewnością pójdą do nieba, bo są jak anioły. A ja? Ja się z nimi tam nie spotkam, bo mam lęk wysokości - żartował aktor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

prognoza pogodyPył znad Sahary nad Polską! Prognoza pogody następne dniCzytaj dalej

Produkcje, które zna każdy. Tadeusz Pluciński był wybitnym aktorem

Aktor wystąpił w naprawdę wielu filmach i serialach. Jego osobowość i niesamowity talent skradły serca wielu osób. Mieliśmy okazję oglądać w między innymi: "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", "Niebieskie jak Morze Czarne", "Podróż za jeden uśmiech", "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4". 

Aktor przez kilkadziesiąt lat gościł na naszych ekranach, dlatego też nie jest łatwo pogodzić się z taką stratą. Warto w takiej chwili sięgnąć po najbardziej kultowe filmy z jego udziałem i nieco powspominać tak wspaniałe czasy.  

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  2. Czy tak wygląda samolot, w którym ZGINĘŁA Anna Jantar? Do sieci trafiło wideo, które zszokowało fanów
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

anna lewandowskaO czym milczy Anna Lewandowska? Szokujące sekrety jej życia wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Źródło: POMPONIK 

 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News