Wielka gwiazda seriali TVP ujawnia. "Po tym będę skończona w tym kraju"

Wielka gwiazda seriali TVP ujawnia. "Po tym będę skończona w tym kraju" Źródło: fot. instagram.com/@aleksandra.domanska

Gwiazda seriali "Bodo" oraz "O mnie się nie martw" wyznała coś, czego nikt się nie spodziewał. Według niej przez udział w jednym z telewizyjnych show jest już skończona w Polsce. Czyżby to był koniec jej kariery?

Ola Domańska znana jest z ról w popularnych serialach stacji TVP. Występowała również w wielu filmach pełnometrażowych, które zyskały wielkie uznanie wśród widzów. Aktorka dzięki nim zebrała pokaźną rzeszę fanów, którzy teraz są w ogromnym szoku. Podczas występu w "Dzień dobry TVN" Domańska wyznała coś przerażającego. Według niej jej kariera w Polsce jest już skończona.

Gwiazda TVP: "Po tym będę skończona w tym kraju"

Kolejne role aktorki zapowiadały, że jej kariera jeszcze bardziej rozkwitnie. Jednak z jej ostatniego wywiadu wynika, że już niedługo może zostać drastycznie przerwana przez występ w jednym z telewizyjnych show. Aktorka w rozmowie wspominała o swoim udziale w programie "Ameryka Express". Jak się okazuje, to właśnie ten show ma stać za końcem Domańskiej. Aktorka jest przerażona wizją końca kariery. Program jeszcze nie został wyemitowany, a sama aktorka nie zdradziła, co konkretnie ma być powodem jej dramatu. Wielu internautów sugeruje, że może to być spowodowane tym, że TVP nie będzie chciało dalej współpracować z aktorką po jej występie w show konkurencyjnej stacji TVN. Inni zaś podejrzewają samą formę programu i fakt, że podczas jego kręcenia mogło dojść do kompromitujących sytuacji, które pogrążą Olę Domańską. Fani aktorki są przerażeni jej wypowiedzią. Bardzo czekali na odcinki z jej udziałem, aby śledzić jej zmagania w show. Niestety to, co miało być wspaniałą przygodą, może okazać się końcem jej kariery. Czyżby udział w programie miał się okazać jej najgorszą decyzją w życiu? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wygrał Top Model. Zrozpaczona Krupa: Współpracownicy zniszczyli mu życie i karierę
  2. Widzów Dzień Dobry TVN zamurowało. Szafa zawaliła się na Prokopa i Wellman!
  3. Poważny kryzys w związku Lewandowskich. Nie radzą sobie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News