Gwiazda TVP jest "nową Rozenek". Małgosia jej nie dorówna

Gwiazda TVP jest "nową Rozenek". Małgosia jej nie dorówna Źródło: YT/Onet

TVP w końcu może pochwalić się własną wersją Perfekcyjnej Pani Domu. Gwiazda stacji została okrzyknięta "nową Rozenek". Wszystko wskazuje na to, że wkrótce gwiazda telewizji publicznej może stać się niedoścignioną konkurencją dla żony piłkarza.

Gwiazda TVP zachwyciła wszystkim swoim podobieństwem do słynnej Małgorzaty Rozenek. Prowadząca Projekt Lady jest znana ze swojego dobrego gustu, wyczucia stylu i eleganckich stylizacji, dlatego jest doskonałym wzorem dla każdej osoby, które chce zaskarbić sobie sympatię widzów. Tym razem wygląda na to, że sobowtór może szybko prześcignąć oryginał.

TVP ma własną Małgorzatę Rozenek. Gwiazda robi furorę w sieci

Nie ma wątpliwości, że jedną z najbardziej lubianych przez widzów gwiazd TVN jest Małgorzata Rozenek. Zaskarbiła sobie sympatię wielu gospodyń domowych dzięki swoim sprytnym trikom, jakie omawiała w programie Perfekcyjna Pani Domu, później okazała się prawdziwym wsparciem dla dziewcząt w Projekcie Lady, a na koniec - podbiła serca wszystkich udziałem w Azji Express.

W każdym z show wyglądała doskonale mimo niesprzyjających warunków, a łatka ikony stylu przylgnęła do niej na dobre. Jej zmysł do tworzenia imponujących stylizacji można podziwiać na Instagramie gwiazdy, gdzie nawet podczas koszenia trawy - prezenterka wygląda świetnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz TVP ma powody do świętowania, bowiem stacja "ma własną Rozenek". Jedna z gwiazd stacji wygląda zupełnie jak żona piłkarza. Mowa o Ewie Chodakowskiej, która postanowiła zmienić fryzurę. Zamiast długich, rozwianych włosów, teraz ma krótkie i eleganckie - dokładnie takie, na jakie zdecydowała się Małgorzata Rozenek.

Internauci są zachwyceni. Uważają, że gwiazda przebije Rozenek

Prezenterka TVP podzieliła się z fanami zdjęciami, na których chwali się nową fryzurą. Internauci od razu zauważyli podobieństwo Chodakowskiej do Rozenek, jednak nie oskarżyli jej o podkradanie pomysłów. Wręcz przeciwnie, są zachwyceni wyglądem trenerki.

- Wyglądasz jak Małgorzata Rozenek, tylko o niebo lepiej - chwali użytkowniczka Instagrama.

- Cudowne włosy, bardzo Ci do twarzy - komplementuje kolejna.

- Tysiąc razy lepiej niż Rozenek! - dodaje inna.

- Ale ta fryzura Ci pasuje. Rozenek musi być zazdrosna, ona tak dobrze nie wygląda - zgaduje następna.

- Pani Gosia może się od pani uczyć stylu, pani Ewo - stwierdza fanka.

Zachwyceni fani nie ustają w porównaniach obu prezenterek. Większość z nich uważa, że Ewa Chodakowska wygląda świetnie w nowej fryzurze, którą po raz pierwszy, kilka miesięcy wstecz pokazała Małgorzata Rozenek. Wiele z nich jest przekonanych, że gwiazda TVP niedługo przebije swoim wyglądem uczestniczkę Azji Express.

uploaded

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Bogumiła Wander ostro skomentowała słowa Woźniak-Starak. „To szczyt wszystkiego”
  2. Elżbieta Zapendowska z partnerem. Jest od niej 20 lat młodszy! „Nie trzymam go na siłę”
  3. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda

Źródło: Instagram

Następny artykuł