Brakuje pieniędzy na zapomnianą mega gwiazdę TVP! Nie jest lekko

Brakuje pieniędzy na zapomnianą mega gwiazdę TVP! Nie jest lekko

Jedna z gwiazd TVP boryka się z bardzo poważnymi problemami finansowymi. Przez wielu Polaków kobieta została już zapomniana. Teraz gwiazda telewizji musi kombinować, aby dalej móc funkcjonować.

Wśród polskich gwiazd telewizyjnych można znaleźć wiele osób, które borykają się z problemami finansowymi. Często muszą podjąć zupełnie inną pracę niż poprzednia, aby dalej móc się utrzymać. Najczęściej upadek finansowy jest związany z zapomnieniem, które spotkało już wiele osób zarówno w branży muzycznej, jak i telewizyjnej. Teraz mąż jednej z zapomnianych gwiazd TVP w wywiadzie szczerze mówi o zmianach w życiu małżeństwa wywołanych przez bankructwo.

Gwiazda TVP nie ma na życie

Bogumiła Wander była znaną spikerką oraz prezenterką w stacji TVP. Ma na swoim koncie również liczne osiągnięcia jako reżyserka filmów dokumentalnych. Jej mężem jest znany podróżnik Krzysztof Baranowski. O małżeństwie swojego czasu było bardzo głośno w mediach, niestety teraz przez większość zostali już dawno zapomniani. Powstał projekt nakręcenia filmu o małżeństwie, aby wrócili do świadomości Polaków. Niestety szybko okazało się, że na produkcję brakuje funduszy, pomimo dotacji, które zostały przekazane na realizację tego projektu. Niestety sami bohaterowie tej produkcji znajdują się w podobnej sytuacji. Baranowski w jednym z wywiadów przyznaje, że stał się bankrutem. Do tej pory małżeństwo żyło w pokaźnej willi, która ma oszałamiające 280 metrów kwadratowych. Jednak w sytuacji, w jakiej się znaleźli, zostali zmuszeni do sprzedania domu oraz samochodu, ponieważ nie było ich stać na utrzymanie majątku. Ich emerytury okazały się zbyt niskie i małżeństwo teraz musi szukać sobie nowego domu.

 - Powinno być blisko do transportu publicznego, żeby z niego korzystać. Musi być to mniejszy metraż, żeby nie trzeba było tyle ogrzewać. Uzgodniliśmy mniej więcej 80 metrów, a nie 280, jak teraz. No i wreszcie centrum Warszawy, jak najbliżej rodziny. To jest rewolucja w naszym życiu, ale musimy przez to przejść. Im szybciej się to stanie, tym lepiej. Żeby mieć z czego żyć, sprzedaliśmy jeden samochód - mówił podróżnik.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. O co chodzi? Rozanielona Wojciechowska w towarzystwie tajemniczego mężczyzny
  2. Przyjaciółka Kozidrak zdradziła jej tajemnice. Obdarła ją z prywatności do cna
  3. Wstrząsające oskarżenia wobec Kurdej-Szatan! „To nieetyczne”
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News