Edyta Herbuś ZLINCZOWANA. Zrobiła coś bardzo niestosownego

Edyta Herbuś ZLINCZOWANA. Zrobiła coś bardzo niestosownego Źródło: fot. instagram

TVN słynie z kontrowersyjnych i wyrazistych gwiazd. Dobrym przykładem jest m.in. Magda Gessler i Kuba Wojewódzki, którzy swoją osobowością skutecznie budują markę stacji. Czasami niektórzy nie wiedzą gdzie leży granica i ją przekraczają. Tak, jak zrobiła to właśnie Edyta Herbuś.

Kim jest Edyta Herbuś?

Gwiazda jest znaną aktorką, tancerką i osobowością telewizyjną. Zadebiutowała w 2008 "Tańcu z Gwiazdami" będąc w parze z Marcinem Mroczkiem, od tego momentu stała się rozpoznawalna w polskim showbiznesie. Podobnie jak większość gwiazd z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego chciała wspomnieć to wyjątkowe wydarzenie, w jednym ze swoich postów, który zamieściła na Instagramie.

Edyta Herbuś uczciła Powstanie Warszawskie na Instagramie. Lincz na gwieździe TVN

Na swoim profilu znana osobowość telewizyjna zamieściła wpis następującej treści. - Kochana Warszawo. Dziękuje Ci za każdy wspólny dzień. Jesteś moim drugim domem. Dziękuje za pracę, możliwość rozwoju, wszystkie szanse i piękne dni. Dziękuję Ci za wolność. I za wszystkich bohaterów, dzięki którym dziś możemy się nią cieszyć. #godzinaW #powstaniewarszawskie #dziękuję #warszawa #pamiętamy - napisała Herbuś. Nie byłoby w tym nic godnego potępienia, gdyby nie zdjęcie, które towarzyszyło wpisowi. Gwiazda była dość odważnie ubrana, miała duży dekolt i biorąc pod uwagę okoliczności, mogło to zostać odebrane przez powstańców jako brak szacunku. Trudno ocenić jej postępowanie, ponieważ wszystko zależy od spojrzenia i tego, jakie wartości wyznajemy. Aktorka pisała o pięknym życiu, za które dziękuje i tę radość było widać na zdjęciu, które wstawiła. Słońce i biała sukienka tworzyły z nią świetne połączenie. TVN fot. instagram

PRZECZYTAJ: Największy koszmar Meghan Markle. Musi walczyć z nim codziennie

PRZECZYTAJ: Widzów DDTVN zamurowało. Media poinformowały o śmierci jego ojca

PRZECZYTAJ: Barwy lata, jakie kolory modnie jest nosić latem

TVN fot. instagram TVN fot. instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News