TVN i gwiazdy stacji skupiają wokół siebie dużo uwagi. Dosyć boleśnie przekonała się o tym Odeta Moro, która niedawno urodziła swoje drugie dziecko. Dziennikarka przechodzi teraz bardzo ciężkie chwile.

TVN identyfikowany jest z gwiazdami stacji, które często pojawiają się w nagłówkach wszelakich artykułów. Ich niemalże każdy krok śledzony jest przez tysiące fanów oraz dziennikarzy, którzy szukają dla siebie kolejnej sensacji. Teraz duża część polskiego internetu skupiona jest na dziennikarce Odetcie Moro, która 31 sierpnia urodziła synka.

Początkowo wszyscy byli zachwyceni zarówno malcem, jak i jego matką. Jednak teraz zaledwie 2 tygodnie od narodzin chłopca na Moro wylała się fala krytyki. Wszystko dlatego, że dziennikarka pojawiła się na imprezie charytatywnej.

Gwiazda TVN okrutnie potraktowana

Wiele osób niesłusznie uważa, że jeżeli kobieta urodzi dziecko, to staje się do niego niejako przywiązana. Każde wyjście, czy nawet odejście od malucha jest głośno krytykowane. Podobnie jest i w tej sytuacji. Odeta Moro jest współorganizatorką VII Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy. Wielu internautów zaczęło jej zarzucać desperację oraz to, że zostawiła dziecko samo, żeby pojawić się na ściance. Oczywiście na odpowiedź dziennikarki długo nie musieliśmy czekać, jednak fala hejtu zdołała w nią uderzyć z ogromną siłą.

– Nie chce być źle zrozumiana, ale zrobiło mi się bardzo przykro, więc postanowiłam zabrać głos. Ponad dwa tygodnie temu urodziłam mojego synka, co sprawiło ze jestem najszczęśliwszą i najbardziej spełnioną kobietą. Odcięłam się od wszystkiego i żyje w swoim nowym świecie, ale dziś dzień zepsuli mi «życzliwi», którzy donieśli, że „bardzo szybko po porodzie zdesperowana stanęłam na ściance” – napisała Odeta Moro.

– Tak stanęłam na ściance – VII Charytatywnych Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy, których jestem współorganizatorem od dawna. To impreza na której koleżanki i koledzy z różnych redakcji łączą siły aby pomóc – dodaje dziennikarka.

Na szczęście gwiazda TVN może liczyć na wsparcie swoich fanów. Niestety nie powstrzymają oni internetowych hejterów, którzy tak łatwo nie odpuszczą dziennikarce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy to będzie koniec Jaworowicz w TVP? Bardzo mocne zarzuty, nie ma jak się obronić
  2. Meghan Markle jest zrozpaczona. Straciła najbliższe jej osoby, to już koniec
  3. Agnieszka Chylińska wyjawiła swój intymny sekret. Fani są w szoku

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]


Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

źródło: fakt.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.