Gwiazda TVN spotkała się właśnie z nieprawdopodobnym hejtem. To, co miało być najpiękniejszym momentem w jej życiu, stało się przyczyną do linczu. Wydawało się, że kobieta w końcu odnalazła szczęście. Jednak pojawiło się wiele osób, które postanowiły to zniszczyć.

TVN jest na takim poziomie, że regularne występowanie w największych programach stacji wiąże się automatycznie z ogromną rozpoznawalnością. Niestety, ciągnie to za sobą również ciemną stronę popularności.

Gwiazda, która postanowiła podzielić się ze wszystkimi ogromną miłością do swojego dziecka, spotkała się z lawiną strasznych słów w swoim kierunku. Wszystko tylko przez to, że jej upragnione dziecko pochodzi z in vitro.

Gwiazda TVN pod ostrzałem internautów przez in vitro

Kinga Korta uzyskała sławę w naszym kraju przed trzema laty, kiedy telewidzowie mogli po raz pierwszy zobaczyć program „Żony Hollywood”. Dokładnie pół roku temu przeżyła jedną z najpiękniejszych chwil swojego życia. Na świat przyszedł długo wyczekiwany syn. W programie „Dzień Dobry TVN” postanowiła przyznać się do tego, że malucha zawdzięczają metodzie in vitro.

– Wiem, że to w Polsce teraz kontrowersyjny temat. Uważam, że jeśli dwójka ludzi kocha się tak bardzo, jak my, i chce żeby na świat przyszło szczęśliwe dziecko, ale z różnych powodów nie mogą zajść w ciążę, tak szybko, to dlaczego nie mają skorzystać z pomocy? – wyznała na antenie żółto-niebieskiej stacji.

Od chwili narodzin malucha świat Kingi kompletnie się zmienił. Sama zadecydowała o tym, że od tamtej chwili będzie spędzała z dzieckiem każdy moment.

– Synek jest nieprzewidywalny. Większość nocy jest nieprzespana. Niania była z nami tylko raz. (…) Oświadczyłam mężowi, że zajmę się interesami z domu, będąc cały czas z dzieckiem – wyjawiła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekrety

Aż trudno uwierzyć, że tak wielkie wyznanie spotkało się z druzgocącym odbiorem wśród internautów.

– Jak ona może się tym chwalić?! Przecież to się nie mieści w głowie, żeby robić sobie dziecko z probówki – napisał jeden z internautów.

– No pewnie, żyjemy w takim świecie, że już nawet dzieci nie chce im się robić, tylko ciach do kliniki i gotowe. Gdzie zmierza taki świat? Dobrze, że w naszym kraju rząd ma jeszcze trochę godności i robi wszystko, żeby ludzie się totalnie nie upodlili – dodaje stanowczo kolejny komentujący.

– Mój Boże, przecież to już totalny upadek. Gdzie ten świat, w którym istniały niepodważalne wartości? Nie dość, że robi sobie sztuczne dziecko, to jeszcze się tym publicznie chwali. Zgroza – napisał użytkownik jednego z portali poruszających temat.

Na szczęście znalazło się również sporo osób, które wpierają gwiazdę w jej życiu. Najważniejsze jest dla nich to, że dziecko obdarzone jest wielką miłością.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wstrząsające doniesienia o uczestniczce Kuchennych Rewolucji. Program zniszczył jej życie 
  2. Planujesz wyjazd na święta do rodziny? Lepiej się przygotuj, będzie niebezpiecznie 
  3. Małgorzata Kożuchowska ZNOWU wylądowała w kartonach! Fatum?
  4. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?

Polsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystać