Jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVN przeżywa teraz bardzo trudny okres. Niedawno straciła jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Teraz oficjalnie pożegnała członka swojej rodziny.

Śmierć rodzica jest zawsze potwornym ciosem, szczególnie gdy wiąże nas z nim silna więź wybiegająca poza więzy krwi. Małgorzata Socha niedawno przekonała się o tym na własnej skórze, ponieważ kilka dni temu odszedł jej ukochany tata. Gwiazda TVN znana z takich seriali jak „Brzydula” i „Na Wspólnej” bardzo ciężko zniosła tę tragiczną wiadomość. Na szczęście miała wokół siebie zarówno bliskich, jak i fanów, którzy okazali jej ogrom wsparcia.

Gwiazda TVN pożegnała ojca

Aktorka wciąż pozostaje w głębokiej żałobie po stracie ojca. Teraz jednak oficjalnie go pożegnała, na jej Instagramie pojawił się wpis, ze wzruszającym zdjęciem ukazującym Jerzego Soche z czasów, gdy był jeszcze w znakomitej formie.

Do zdjęcia dołączony jest jeszcze komentarz, który wiele osób złapał na serce. Widzimy w nim podziękowania od aktorki za całe wsparcie, które zostało jej okazane zarówno od przyjaciół, jak i od fanów oraz wspomnienia o ukochanym Tacie.

Po tekście widać, że Małgorzata Socha była bardzo związana z ojcem, który mocno wspierał ją w spełnianiu swoich marzeń. Mężczyzna bez wątpienia spełniał się w roli ojca, dodatkowo wywiązał się z niej perfekcyjnie, ponieważ wychował jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych aktorek w polskiej telewizji.

fot. instagram.com/@malgosia_socha

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka ma nową pracę!
  2. Partner zdradził Katarzynę Nosowską. Piosenkarka upokorzona
  3. Podczas meczu nagle wszyscy spojrzeli na Agatę Dudę. Co ona wyprawiała?!

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]


8 skutków palenia, których nie przewidziałeś [ZDJĘCIA]

źródło: plejada.pl