Gwiazda, która znana jest ze wszystkich większych stacji telewizyjnych w kraju: Polsat, TVP i TVN, bardzo szczerze wypowiedziała się o seksie pozamałżeńskim. Najwyraźniej szykuje się niemały skandal.

Andżelika Piechowiak, aktorka, która występowała w produkcjach największych, polskich telewizji, czyli Polsatu, TVP i TVN, odważnie wypowiedziała się na temat seksu. Zapowiada się skandal.

Piechowiak 7 lat temu rozstała się z innym aktorem, Michałem Lesieniem. Stało się to po ulicznej awanturze, w której uczestniczył jeszcze Antoni Królikowski, który z resztą naubliżał interweniującym policjantom. Po trudnych doświadczeniach gwiazda nie boi się głośno mówić tego, co myśli.

Gwiazda Polsatu, TVN i TVP o seksie pozamałżeńskim

Tym razem zajęła się tematem seksu pozamałżeńskiego. Jak się okazuje, aktorka Polsatu, TVP i TVN ma w tej kwestii poglądy, z którymi nie zgodzi się konserwatywna część naszego kraju. Gwiazda pozostaje już teraz w szczęśliwym związku z Rafałem Olejniczakiem. Para spodziewa się nawet pierwszego dziecka.

Piechowiak uważa, że ludzie zbyt często podejmują ważne decyzje w sposób nieprzemyślany, a konserwatywny Kościół katolicki wywiera na nich niemały wpływ. Zdaniem aktorki – z seksem nie warto czekać do ślubu.

– Nie warto czekać do nocy poślubnej. Podziwiam tych, którzy mają taką silną wolę i przekonania, jednak ślub jest tak ważną decyzją, że warto wcześniej sprawdzić, czy rzeczywiście wybraliśmy człowieka, z którym chcemy być do końca życia. Sfera intymna jest bardzo ważna i może się okazać, że niedopasowanie w tej kwestii może mieć fatalny wpływ na cały związek – radzi Andżelika Piechowiak.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmarna wiadomość. Nie żyje uwielbiany polski aktor
  2. Chwila grozy w TVP na żywo! Dziennikarza porwał wrzeszczący tłum
  3. Lewandowski nie wytrzymał! Ujawnia kulisy reprezentacji
  4. Myślisz, że twój pies cię kocha? Możesz się mylić
  5. Bijatyka na terenie Sejmu! Posłowie pobili się ze strażą i policją

Wnuczki znanych polityków. Podobne do dziadków? [ZDJĘCIA]


Gwiazdy, które padły ofiarą operacji plastycznych [ZDJĘCIA]

Zobacz również

Dziennikarka portalu Pikio.pl, reporterka WTV, publicystka w HGA Media. Doświadczenie nabywała m.in. w telewizji TVN.