Marta Kuligowska w rozpaczy i żałobie. Śmierć ukochanego złamała jej serce

Marta Kuligowska w rozpaczy i żałobie. Śmierć ukochanego złamała jej serce

Marta Kuligowska jest w rozpaczy i żałobie, po tym jak odszedł ktoś, kto był bardzo bliski jej sercu. Nie tylko ona, ale wiele innych znanych osób, opłakuje jego śmierć. 

Marta Kuligowska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN, nie kryje swojej rozpaczy. Śmierć Anthony'ego Bourdaina złamała jej serce. Amerykański szef kuchni i osobowość telewizyjna odebrał sobie życie w wieku 61 lat. Dziennikarka za pośrednictwem mediów społecznościowych dała upust swojej rozpaczy. Wyznała, że kochała się od lat w Bourdainie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Przerażające. Właśnie spełnia się przepowiednia Rydzyka sprzed lat!

- NIE!!!!!!!!!!! Mam złamane serce. Czarna rozpacz, tym bardziej, że sam sobie to zrobił R.I.P #why #chlipchlip. Kochałam się w nim.... "Tego nie robi się kotu" - napisała na swoim Instagramie wyraźnie poruszona informacją, Marta Kuligowska.

Nie tylko gwiazda TVN płacze po Bourdainie

Nie tylko Marta Kuligowska, nie jest jedyną polską gwiazdą, która była załamana informacją o śmierci Bourdaina. Swój smutek, również w mediach społecznościowych, wyraziła Hanna Lis. - Avicii, Spade, Bourdain... Depresja nie zna ani statusu społecznego czy materialnego, ani wieku. Potrzebna jest szeroka dyskusja na temat zdrowia psychicznego. Leczymy nasze ciała, dlaczego więc boimy się leczyć duszę? Stygmatyzacja? Wstyd co powiedzą inni? (...) Bądźmy dla siebie lepsi. Czasami wystarczy przytulić. Przytul dziś kogoś Kochana/Kochany - zaapelowała Hanna Lis. Z gwiazd zagranicznych, śmierć kucharza skomentował inny, znany szef kuchni - Gordon Ramsey. "Jestem oszołomiony i zasmucony stratą Anthony'ego Bourdaina. Sprowadził świat do naszych domów i inspirował mnóstwo ludzi do eksplorowania kultur i miast, do poznawania ich jedzenia" - stwierdził gwiazdor. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niespodziewana, okropna tragedia. Nie żyje najpopularniejszy w kraju kucharz, podróżnik i restaurator
  2. W Polsacie był najlepszy. Dziś mierzy się z chorobą, „ledwo mówię”
  3. Wielki skandalista wyrzucony z TVP!
  4. Bezczelny horoskop. Te znaki zodiaku NIE osiągną sukcesu
  5. Chcesz mieć Hollywoodzki uśmiech? Mamy sposób na białe i zdrowe zęby
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News