Gwiazda hitowego show „Projekt Lady” opowiedziała fanom o swoich straszliwym dzieciństwie. Życie Agaty Szostek niszczyli nawet jej najbliżsi. Aż trudno uwierzyć w to, jak bardzo odwracała się od niej rodzina.

Prowadzony przez Małgorzatę Rozenek i pomagające jej mentorki show ma za zadanie zrobić z kilkunastu „trudnych” dziewcząt prawdziwe damy. Co sezon do podwarszawskiego dworku, gdzie rozgrywa się akcja programu, przyjeżdżają wyłonione na drodze castingu młode kobiety, by stawić czoła swoim słabościom, zmienić swoje życie i otrzymać główną nagrodę, która zawsze jest atrakcyjna.

Mentorki mające szkolić uczestniczki w pozytywnym myśleniu, nie ustają w motywowaniu i nakłanianiu swoich podopiecznych do pracy nad sobą i walki o zwycięstwo w „Projekcie”. Jedną z dziewczyn, które stały się prawdziwymi celebrytkami dzięki programowi jest Agata Szostek.

Gwiazda pierwszego sezonu skorzystała wczoraj z Instagrama, by poruszyć bardzo ważną kwestię postrzegania kobiecego ciała przez otoczenie i rodzinę. Opowiedziała przy tym o własnych traumatycznych doświadczeniach.

Gwiazda „Projekt Lady” nie miała łatwego dzieciństwa

Młode kobiety muszą mierzyć się z wieloma przeciwnościami. Jedną z nich jest przedmiotowe traktowanie ich ciała i wywieranie na nich presji, by upodabniały się do znanych z telewizji i billboardów modelek i gwiazd show-biznesu. Problem staje się jeszcze poważniejszy, gdy presja ta wywierana jest nie tylko przez odległe o tysiące kilometrów agencje i media, ale przez rodzinę i przyjaciół.

W takiej sytuacji znalazła się w młodości właśnie Agata Szostek, która cztery lata temu ważyła, aż 20 kilogramów mniej. Pomimo tego mówiono jej, że jest gruba. Młoda Szostek wierzyła w to, co jej mówiono i ze smutku jadła jeszcze więcej. Dramat trwał całą jej młodość, szczęśliwie znalazła siłę, by się od niego uwolnić.

Krzywdzące oceny płynęły nie tylko od złośliwych rówieśników w szkole, ale także od rodziny, która zdecydowanie nie pomagała Szostek w walce z „tuszą”. Pobyt w „Projekcie Lady”, z którego odpadła w półfinale dał gwieździe wiele. Dziś otwarcie mówi o swoich problemach z wagą i żywieniem oraz krzywdzie, którą jej wyrządzono. Jej media społecznościowe pełne są odważnych zdjęć, które jasno pokazują, że dziś Agata Szostek czuje się doskonale w pięknym ciele.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiatr będzie wiał 100km/h! Przerażające burze nadciągają nad Warszawę i inne metropolie
  2. Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy
  3. Co na to Kaczyńska?! Jej córka pobiła kreacją Oliwię Bieniuk

Czy jesteś fanem programu "Projekt Lady"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Tych dzieci nie pozazdrościsz rodzicom! [ZDJĘCIA]

12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]

źródło: Instagram.com/Agata Szostek