szostek
fot. Instagram.com/Agata Sozstek
Mikołaj Pilecki - 21 Czerwca 2018

Piękna gwiazda przerwała milczenie. Najbliżsi zniszczyli jej życie

Gwiazda hitowego show "Projekt Lady" opowiedziała fanom o swoich straszliwym dzieciństwie. Życie Agaty Szostek niszczyli nawet jej najbliżsi. Aż trudno uwierzyć w to, jak bardzo odwracała się od niej rodzina.

Prowadzony przez Małgorzatę Rozenek i pomagające jej mentorki show ma za zadanie zrobić z kilkunastu "trudnych" dziewcząt prawdziwe damy. Co sezon do podwarszawskiego dworku, gdzie rozgrywa się akcja programu, przyjeżdżają wyłonione na drodze castingu młode kobiety, by stawić czoła swoim słabościom, zmienić swoje życie i otrzymać główną nagrodę, która zawsze jest atrakcyjna. Mentorki mające szkolić uczestniczki w pozytywnym myśleniu, nie ustają w motywowaniu i nakłanianiu swoich podopiecznych do pracy nad sobą i walki o zwycięstwo w "Projekcie". Jedną z dziewczyn, które stały się prawdziwymi celebrytkami dzięki programowi jest Agata Szostek. Gwiazda pierwszego sezonu skorzystała wczoraj z Instagrama, by poruszyć bardzo ważną kwestię postrzegania kobiecego ciała przez otoczenie i rodzinę. Opowiedziała przy tym o własnych traumatycznych doświadczeniach.

Gwiazda "Projekt Lady" nie miała łatwego dzieciństwa

Młode kobiety muszą mierzyć się z wieloma przeciwnościami. Jedną z nich jest przedmiotowe traktowanie ich ciała i wywieranie na nich presji, by upodabniały się do znanych z telewizji i billboardów modelek i gwiazd show-biznesu. Problem staje się jeszcze poważniejszy, gdy presja ta wywierana jest nie tylko przez odległe o tysiące kilometrów agencje i media, ale przez rodzinę i przyjaciół. W takiej sytuacji znalazła się w młodości właśnie Agata Szostek, która cztery lata temu ważyła, aż 20 kilogramów mniej. Pomimo tego mówiono jej, że jest gruba. Młoda Szostek wierzyła w to, co jej mówiono i ze smutku jadła jeszcze więcej. Dramat trwał całą jej młodość, szczęśliwie znalazła siłę, by się od niego uwolnić. Krzywdzące oceny płynęły nie tylko od złośliwych rówieśników w szkole, ale także od rodziny, która zdecydowanie nie pomagała Szostek w walce z "tuszą". Pobyt w "Projekcie Lady", z którego odpadła w półfinale dał gwieździe wiele. Dziś otwarcie mówi o swoich problemach z wagą i żywieniem oraz krzywdzie, którą jej wyrządzono. Jej media społecznościowe pełne są odważnych zdjęć, które jasno pokazują, że dziś Agata Szostek czuje się doskonale w pięknym ciele.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiatr będzie wiał 100km/h! Przerażające burze nadciągają nad Warszawę i inne metropolie
  2. Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy
  3. Co na to Kaczyńska?! Jej córka pobiła kreacją Oliwię Bieniuk
ZAMIANA<>dzieci21_Tych dzieci nie pozazdrościsz rodzicom! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
dzieci21_Tych dzieci nie pozazdrościsz rodzicom! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
<>książkiewicz12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
książkiewicz12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: Instagram.com/Agata Szostek