Intymne zdjęcie gwiazdy TVN i Polsatu. Fani we łzach

Intymne zdjęcie gwiazdy TVN i Polsatu. Fani we łzach

Jedna z gwiazd stacji TVN jak i Polsat pochwaliła się ostatnio swoimi intymnymi zdjęciami z jednego z najważniejszych dni w jej życiu. Przez długi czas nic na ten temat nie mówiła. Teraz gdy wszystko wyszło na jaw, jej fani zalali się łzami.

Dominika Gwit zyskała rozgłos dzięki roli w głośnym filmie "Galerianki". Po tym występie jej kariera zdecydowanie nabrała tempa. Mogliśmy ją podziwiać również w serialach stacji TVN, takich jak "Przepis na życie" oraz "Singielki".

Miała własny kącik tematyczny w "Dzień Dobry TVN". Jeszcze nie tak dawno aktorka brała także udział w popularnym show telewizji Polsat pod tytułem "Taniec z gwiazdami", gdzie wraz ze swoim partnerem zaszła bardzo daleko.

Intymne zdjęcia gwiazdy telewizji TVN i Polsat

Kilka miesięcy temu wszystkie media huczały od informacji, że Dominika Gwit jest zaręczona. Aktorka chętnie pochwaliła się swoim pięknym pierścionkiem, jednak na temat ślubu i wesela nie chciała się wypowiadać. Całe wydarzenie było utrzymywane w ścisłej tajemnicy, jedyne co podawała do opinii publicznej, to informacje, że prace przygotowawcze ruszyły pełną parą, a sukienka jest już prawie gotowa.

Dopiero gdy Leszek Stanek przypadkowo wyznał, że wspaniała uroczystość miała już miejsce, Gwit zdecydowała się pochwalić na swoim Instagramie zdjęciami zarówno ze ślubu jak i wesela. Na profilu gwiazdy zostało również zamieszczone romantyczne zdjęcie, gdzie widać dłonie małżonków ze ślubnymi obrączkami. Opublikowane zdjęcia są bardzo intymne, w końcu gwiazda zdradza nam fragmenty jednego z najważniejszych dni w życiu, dodatkowo widać na nich tylko młodą parę.

Fani Dominiki są zachwyceni jej kreacją ślubną i szczęściem, jakie widać na twarzach nowożeńców. W komentarzach nie brakuje najserdeczniejszych życzeń. Wiele osób pisze wręcz o ogromnym wzruszeniu i łzach w oczach.

Pikio galerie width=

fot. instagram.com/@dominikagwit

Pikio galerie width=

fot. instagram.com/@dominikagwit

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor skazana na katastrofę. Zostało jej mało czasu
  2. Wiśniewski zrozpaczony. Jego żona zrobiła coś koszmarnego, teraz ma kłopoty
  3. Spróbuj się nie zaśmiać! Najzabawniejsze zwierzaki uchwycone kamerą

źródło: jastrzabpost.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News