Straszne. Piękna celebrytka TVN jest jeszcze taka młoda... Bardzo cierpi, już nie może chodzić

Straszne. Piękna celebrytka TVN jest jeszcze taka młoda... Bardzo cierpi, już nie może chodzić

Gwiazda TVN bardzo cierpi. Chociaż jest młoda i piękna, jej zdrowie nie jest w najlepszym stanie. Już teraz nie może chodzić - z uwagi na to, musi koniecznie przejść operację.

Iza Miko znana jest nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Aktorka grywała nawet w hollywoodzkich produkcjach. Ostatnio artystka podupadła na zdrowiu. Chociaż jeszcze niedawno bardzo aktywnie uczestniczyła w rywalizacji w programie TVN "Azja Express" to teraz mu się znacznie oszczędzać.

Gwiazda TVN jest poważnie chora

Miko podzieliła się ze swoimi fanami problemem za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Wstawiła nawet przerażające zdjęcie, boli na sam widok! Młoda aktorka ma poważny problem ze stopami. Ponieważ Miko bardzo dużo tańczy, jest narażona na różnego rodzaju kontuzje. Tym razem mocno poobijała sobie, i tak już nie najzdrowsze, stopy. Na co dzień aktorka cierpi z powodu haluksów. Są widoczne gołym okiem i bardzo bolesne, artystka praktycznie nie może chodzić. Zdecydowanie potrzebuje operacji. - Będę potrzebowała operacji na usunięcie haluksów. Po balecie zrobiły się i teraz pogorszyły - żali się Iza w rozmowie z „Super Expressem”. Dla Miko haluksy będą teraz dużym problemem. Artystka niedługo przyleci do Polski by rozpocząć zdjęcia do filmu "Planeta Singli 2". Na planie będzie musiała chodzić na obcasach. Wszyscy, którzy kiedykolwiek mieli lub mają haluksy, wiedzą z jakim będzie się to wiązało bólem. Mamy nadzieję, że to jednak Izy nie zniechęci. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Poważny kryzys w małżeństwie Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP martwi się o przyszłość
  2. 20 dziennikarzy i gwiazd właśnie wyleciało z TVN z HUKIEM! Fani zdruzgotani
  3. Z OSTATNIEJ CHWILI: Kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Data szokuje
  4. Cała Polska mówi o Małgorzacie Wassermann! Piorunujące oświadczenie
  5. UWAGA! Wielka ucieczka z więziennego konwoju, polskie służby panikują
Źródło: pomponik.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News