Śliczna gwiazda TVN o rozbieranej sesji! Polskie celebryki rozszarpią ją za te słowa

Śliczna gwiazda TVN o rozbieranej sesji! Polskie celebryki rozszarpią ją za te słowa Źródło: fot. pixabay.com

Wiele polskich gwiazd w pewnym momencie swojej kariery decyduje się na rozbierane sesje zdjęciowe. Teraz swoje zdanie na ten temat zaprezentowała jedna z gwiazd TVN. Jej koleżankom zdecydowanie nie spodoba się to, co powiedziała.

Rozbierane sesje nie są niczym nowym w świecie show-biznesu, trzeba jednak przyznać, że coraz więcej osób decyduje się na takie zdjęcia. Niestety ich rezultaty nie zawsze są takie, jak zakładano i często wiążą się z dużą falą krytyki i hejtu ze strony społeczeństwa. Wiele celebrytek bardzo szybko żałuje swojej decyzji, ale jest już za późno, żeby cokolwiek z tym zrobić. Jedna z gwiazd TVN ostro wypowiedziała się o tego typu sesjach, krytykując swoje koleżanki, które zdecydowały się wziąć w nich udział.

Gwiazda TVN o rozbierany sesjach

Paulina Krupińska jest modelką oraz prezenterką w programie "Klinika Urody" emitowanego na TVN Style. Celebrytka często bierze udział w różnych kampaniach reklamowych oraz ma na swoim koncie tytuły Miss Mazowsza i Miss Polonia. Mogliśmy ją również podziwiać na okładkach wielu magazynów. W jednym z wywiadów przyznała się, że nigdy nie wzięłaby udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej, unika również zdjęć w samej bieliźnie i kostiumach kąpielowych. Jak sama przyznaje, nie chce robić obciachu swoim dzieciom, ponieważ zdaje sobie sprawę, że w internecie nic nie ginie i kiedyś ktoś mógłby jej pociechom pokazać jej nagie zdjęcia. - W momencie, kiedy stałam się mamą, nie chciałabym po prostu robić obciachu swoim dzieciom, bo wiem, że w internecie absolutnie nic nie ginie... - mówiła Paulina Krupińska. Wielu jej koleżankom te słowa mogą się bardzo nie spodobać, ponieważ wiele gwiazd jest dumnych ze swoich zdjęć i nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Według wielu internautów inne celebrytki mogą chcieć rozszarpać Krupińską za jej słowa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rusin będzie wściekła! Hanna Lis znowu próbuje zamieszać w jej rodzinie
  2. Jan Bednarek zachwycił dziś Polaków! Niestety, mamy złą wiadomość dla pań
  3. Kurdej-Szatan czerwona od furii! Wybuchła i zmieszała ich z błotem
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News