Gwiazda TVN rok temu była o krok śmierci. Teraz ma poruszające marzenie

Gwiazda TVN rok temu była o krok śmierci. Teraz ma poruszające marzenie Źródło: screen youtube.com/tvnpl

Gwiazda TVN miała wiele szczęścia, że udało jej się przeżyć. Okropna choroba prawie sprawiła, że umarła. Ciężkie chwile zostawiła za sobą, a teraz chce spełniać swoje marzenia. Myśli o dziecku.

Gwiazda TVN przekonała się na własnej skórze, co znaczy cierpienie i strach o własne życie. Podczas walki z niebezpieczną chorobą niewiele brakowało, by umarła. Dziś traktuje przeszłe wydarzenia jako ważną lekcję i skupia się na tym, co ważne. Jednym z jej marzeń jest zostanie mamą.

Gwiazda TVN przeszła ciężkie chwile. Choroba prawie ją zabiła

Znana z serialu "Usta Usta" Alżbeta Lenska miała wiele szczęścia. W maju 2018 roku zemdlała podczas pracy na scenie, wcześniej skarżyła się na ogromny ból głowy. Szybko wezwano pomoc i zabrano artystkę do szpitala. Badania wykazały, że gwiazda TVN miała pękniętego tętniaka na mózgu. Niezbędna była natychmiastowa operacja, od której zależało jej życie.

Alżbeta Lenska była pewna, że nie przeżyje zabiegu. Pożegnała się z mężem, kazała mu znaleźć sobie nową partnerkę i opiekować się dziećmi. Okazało się jednak, że wszystko poszło zgodnie z planem, a chirurgom udało się uratować pacjentkę.

Traumatyczne przeżycie zmieniło sposób, w jaki aktorka postrzega świat. Jak sama mówi, nauczyła się doceniać każdą minutę i wie, że już niczego nie musi udowadniać. Zmieniła kolor włosów oraz staranniej dobiera swoje role. Ma także poruszające marzenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po ciężkiej walce chce spełniać marzenia. Być może wkrótce zostanie mamą

Popularność gwiazdy TVN i jej ostatnie przeżycia sprawiły, że Alżbieta Leńska chętnie angażuje się w akcje charytatywne czy pomoc innym. Dzięki swoim doświadczeniom lepiej rozumie, w jakiej sytuacji znajdują się osoby cierpiące z powodu choroby.

Aktorka chce pomyśleć także o rodzinie i samej sobie. Podobno chciałaby po raz kolejny zostać mamą. To właśnie jej poruszające marzenie.

- Beta bardzo chciałaby znów zostać mamą i poważnie myśli o adopcji - zdradził informator.

Podobno artystka i jej mąż myślą o zaadoptowaniu pociechy z Domu Aniołów Stróżów. Para od dawna wspiera stowarzyszenie, które pomaga dzieciom oraz młodzieży z patologicznych środowisk, a także osobom niedostosowanym społecznie.

Na razie Alżbeta Lenska nie potwierdza tych informacji, bardzo możliwe jednak, ze wkrótce jej rodzina po raz kolejny się powiększy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  2. Maturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł