Jedna z największych gwiazd TVN nie mogła niestety nacieszyć się w tym roku długo wyczekiwanym urlopem. Podczas wypoczynku w Grecji miała bowiem wypadek, po którym bardzo szybko znalazła się w szpitalu. Ostatecznie musiała także skorzystać z wózka inwalidzkiego, co pokazała fanom na Instagramie.

Olivier Janiak jest jednym z najpopularniejszych reporterów polskiej telewizji. W tym roku zdecydował się on na rodzinny wypoczynek w Grecji. Niestety podczas jego wakacji doszło do wypadku, przez który bardzo szybko został przetransportowany do szpitala.

Dziennikarz jest ogromnym fanem kitesurfingu, który trenował także podczas pobytu w Grecji. Niestety w czasie uprawiania tego sportu Janiak naderwał ścięgna w nodze. Miał on niemały problem z chodzeniem, dlatego w szpitalu skorzystał z wózka inwalidzkiego.

Reporterem bardzo dobrze zajęła się rodzina, znajomi oraz lekarze. Wypadek nie przeszkodził mu więc znacząco w urlopie, podczas którego musiał jednak zrezygnować także z wielu atrakcji. O całej sprawie fani dziennikarza dowiedzieli się od razu z jego Instagrama.

...

Zobacz również

Fot. Instagram

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!