To szokująca informacja. Gwiazda TVN walczy z rakiem. Chociaż regularnie się badała pod tym kątem, nie udało jej się uchronić przed chorobą. Teraz okazuje się, że ma przerzuty i dosłownie walczy o życie.

Karolina Gabarkiewicz stała się popularna po tym, jak wzięła udział w programie TVN „Kto poślubi mojego syna?”. Chociaż nie znalazła miłości przed kamerami, udało się to już po programie. Jej wybrankiem został także uczestnik programu. Teraz kobieta walczy o życie w nierównej walce z śmiertelną chorobą.

Gwiazda TVN walczy z rakiem

Karolina Gabarkiewicz i Konrad Rybak wzięli oboje udział w programie „Kto poślubi mojego syna?”. Tam nie połączyło ich uczucie, bowiem Gabarkiewicz starała się o względy innego uczestnika. Po programie poznali się jednak przez wspólnych znajomych i połączyła ich wielka miłość.

Szczęście nie trwało długo, wdarła się w nie choroba. I to najgorsza, jaką można sobie wyobrazić – nowotwór. Gwiazda TVN wiedziała, że jest obciążona ryzykiem, więc badała się regularnie. To jej jednak nie uchroniło przed najgorszym.

– Tego dnia pojechałam na USG piersi, starałam badać się regularnie, ponieważ jestem obciążona genetycznie. Podczas USG radiolog mocno zaniepokojona znalazła go – guza piersi 2,5 cm. Pocieszyła mnie wtedy mówiąc, że w 80 proc. przypadków takie guzy są niezłośliwe – opisuje na stronie internetowej, za pomocą której zbiera pieniądze na leczenie.

Kobieta umiera, ale się nie poddaje

Niestety – okazało się, że nie ma szczęścia. Guz był złośliwy, więc niebawem Gabarkiewicz poddana została operacji. Po niej liczyła już na spokój, jednak okazało się, że najgorsze dopiero przed nią.

– Jest przerzut do węzła, naciek na skórę, niewystarczające marginesy cięcia i zatory w naczyniach krwionośnych – usłyszała po zabiegu. – Oznacza to, że ten cholerny rak powędrował dalej, zdążył zrobić przerzut do węzła, a niedostateczne marginesy cięcia oznaczają, że muszę trafić na stół, by wyciąć to, co nie zostało wycięte – wyjaśnia.

Karolina Gabarkiewicz zbiera pieniądze na dalsze leczenie i się nie poddaje. Na szczęście otoczona jest tymi, którzy ją kochają. Jest przy niej ukochany Konrad Rybak, wspiera ją także rodzina.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. To koniec walki z rakiem Joanny Górskiej
  2. Hollywoodzki gwiazdor walczy z rakiem. Jest teraz nie do poznania
  3. Fani zdruzgotani. 49-letni kultowy aktor z rakiem skory!

Obawiasz się choroby nowotworowej?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]


Za co Czubaszek wyrzucono ze szkoły? Szok! 10 intrygujących sekretów z jej życia

Zobacz również