Gwiazdor ma kłopoty! "Czuję się nękany i prześladowany"

Gwiazdor ma kłopoty! "Czuję się nękany i prześladowany"

Jedna z gwiazd polskiej sceny muzycznej wpadła w nie lada kłopoty. Wszystko za sprawą reklamy, w której występuje. Jeden z widzów postanowił coś zrobić z reklamą, która doprowadzała go do prawdziwego szału. Kamil Bednarek ma prawdziwe kłopoty.

Kamil Bednarek swoją popularność zyskał dzięki udziałowi w programie "Mam talent". Teraz młody mężczyzna święci prawdziwe tryumfy na scenie muzycznej, jego płyty sprzedają się w gigantycznym nakładzie, a jego kolejne piosenki możemy usłyszeć niemalże w każdym radiu. Bednarek również występuje w reklamach między innymi sieci Play, która do swoich spotów zaprasza coraz więcej gwiazd polskiego show-biznesu. Jednak to właśnie reklama z jego udziałem wywołała tak silną reakcję.

Kamil Bednarek w tarapatach

Jeden z widzów poczuł się nękany i prześladowany przez ciągłą emisję reklamy z udziałem Kamila Bednarka. Jego frustracja była tak wielka, że postanowił całą sprawę zgłosić do Komisji Etyki Reklamy. - Reklama z udziałem celebryty Kamila Bednarka. Reklama puszczana w każdym kolejnym paśmie reklamowym już od około tygodnia czasem nawet dwa razy w jednym paśmie, na pewno na stacji TTV. Wysoka częstotliwość emisji sprawia, że czuję się nękany i prześladowany, a coraz większy wzrost ciśnienia po kolejnym odsłuchaniu może przynieść negatywne skutki dla mojego zdrowia. - czytamy. Zgłoszenie widza zostało rozpatrzone i zapadła decyzja o zdjęciu reklamy z anteny, jednak sama komisja nie dopatrzyła się łamania zasad etyki reklamy. Najgorzej na tym wszystkim wychodzi sam Bednarek, którego wizerunek może przez to bardzo ucierpieć. Nikt nie lubi reklam, a tym bardziej, gdy ciągle jesteśmy atakowani przez jedne i te same spoty. Nadmierna emisja reklamy z udziałem muzyka może spowodować, że jego wizerunek, będzie się ludziom kojarzył z natrętną reklamą, a nie jego muzyką. Gwiazdor za chęć wystąpienia w reklamie może popaść w poważne problemy wizerunkowe. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk ukrywał to przez lata! Teraz wyszło na jaw
  2. Co za strój! Tak Agata Duda przyszła na spotkanie z dziećmi
  3. Ola Kwaśniewska z mężem przekazali radosną nowinę. Powiększyła im się rodzina
Następny artykuł