Gwiazda TVN ma już dość. To koniec

Gwiazda TVN ma już dość. To koniec

Jedna z największych gwiazd TVN ma już dość tego, jak odbierają ją widzowie. Zmęczona ciągłymi pytaniami o stan zdrowia celebrytka uznała, że to koniec. Agata Młynarska nie chce być dłużej odbierana jako niepełnosprawna.

Gwiazda TVN wiele miesięcy temu oznajmiła, z jak poważną chorobą musi zmagać się na co dzień. Dziś jednak żałuje swojej decyzji. Wszystko dlatego, że przypadłość przyćmiła jej karierę. Młynarska doszła do wniosku, że swoisty "coming out" nie był najlepszą decyzją, gdyż teraz widzowie kojarzą ją wyłącznie z jej chorobą. Ma również dosyć ciągłych pytań dziennikarzy i fanów w kwestii choroby Leśniowskiego-Crohna, z którą przyszło jej się zmierzyć.

- Wszyscy widzą we mnie gwiazdę, która ciągle jest chora, a do tego w kółko o tym opowiada. A mnie nie o to chodzi Nie chcę do tego wracać. Wszyscy mówią tylko o mojej chorobie, a ja mam przecież dobre wyniki w leczeniu, normalnie funkcjonuję. Nie chcę być ciągle postrzegana jako osoba niepełnosprawna. Mam po kokardę bycia celebrytką, która non-stop mówi o chorobach. Chcę już sobie odpuścić ten temat, bo mi się po prostu ulało - wyznała na łamach "Faktu".

Gwiazda TVN ma już dość, ale jeszcze kilka miesięcy temu dodawała otuchy innym chorym

Gwiazda TVN Agata Młynarska już jakiś czas temu ujawniła, że cierpi z powodu poważnej choroby układu trawiennego. Przypadłość potrafi dopaść ją w każdej chwili i to w nieoczekiwanej sytuacji. Choroba Leśniowskiego-Crohna, która wywołuje niesłychany ból i wiele innych nieprzyjemnych dolegliwości i jest nieuleczalna. Kuracja trwa latami i opiera się na zaleczaniu, a nie eliminowaniu jej z organizmu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Popularna prezenterka "pochwaliła się" swoją batalią z chorobą za pośrednictwem mediów społecznościowych, by pomóc innym osobom, które być może czują się osamotnione w walce. Dziś jednak żałuje tej decyzji. - W momentach pogorszenia wyhamowuję i wtedy wszyscy wiedzą, że pracuję z domu. Życie z tą chorobą jest wyzwaniem, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ona zaskoczy, kiedy będzie pogorszenie. Strażnikiem mojego zdrowia jest mąż, który bardzo mnie pilnuje, na nic mi nie pozwala i nie dopuszcza do przemęczenia - mówiła w rozmowie z "Wprost" w połowie tamtego roku.

Choroba potrafiła niszczyć jej życie

Gdy na jaw wyszła choroba Młynarskiej, wielu fanów nie mogło uwierzyć, że pomimo tak poważnego schorzenia potrafi normalnie pracować i to w telewizji. W wywiadach wyznała jednak, że nie zawsze jest jej łatwo. Nagłe ataki bólu i problemów trawiennych potrafiły w przeszłości powodować długie przerwy w pracy zawodowej, szczególnie że nawrót dolegliwości trwa czasem kilka dni i wymaga hospitalizacji. Gwiazda nadal co jakiś czas oddaje się w ręce lekarzy, a ataki traktuje jako normalną część swojego życia, z którą nie może niczego zrobić. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kto zostanie Nowym Papieżem? Oto oficjalne zdjęcie kandydata!
  2. Fani zejdą na zawał. Brat Magdy Gessler to znany i ZNIENAWIDZONY polityk
  3. Dziennikarz TVP był pośmiewiskiem całej Polski. Przechodzi do Polsatu, Polacy zastygli
  4. Gwiazda Top Model przewieziona do szpitala. Zdjęcie trafiło do sieci
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  źródło: pomponik.pl Następny artykuł