Gwiazda TVN wpadnie w szał, gdy się o tym dowie – jej mama opublikowała nagie zdjęcie w internecie! Fotka krąży w sieci, a internauci tworzą memy z udziałem rozebranej kobiety. Skąd taka odważna, ale i niebezpieczna decyzja?

Aleksandra Kisio to aktorka wielkiego formatu. W 2011 roku wzięła udział w emitowanym na TVN „Tańcu z gwiazdami”, grała również w wielu serialach tej stacji. Jej mama, Izabela Kisio-Skorupka również chciała zakosztować chwili sławy. Niestety, wybrała do tego niezbyt dobre metody. Od lat jest „żywym memem”, jej profil na Instagramie obserwują tysiące osób, jednak większość z nich zwyczajnie naśmiewa się z kobiety. Pani Izabela próbuje bez zaproszenia „wbijać się” na imprezy dla VIP-ów, kupuje podróbki drogich ubrań, sama zgłasza się do mediów, by udzielić wywiadu. Tym razem jednak przeszła samą siebie.

Kim jest Izabela Kisio-Skorupa? Mama gwiazdy TVN pokazała się nago

Z najnowszego wpisu na Instagramie pani Izabeli wynika, że od kilku dni przebywa na urlopie nad morzem w Pobierowie. Cieszą ją piaszczyste plaże, gorące słońca i woda, nie byłoby w tym wpisie nic dziwnego, gdyby nie załączone zdjęcie. Na nim widzimy, jak Izabela Kisio-Skorupa opala się… topless!

Choć takie zachowanie coraz rzadziej uchodzi za dziwne, nawet na polskich plażach, to jednak wstawianie zdjęcia nagich, niezasłoniętych piersi na Instagrama jest już czymś nagannym. Zwłaszcza, że serwis społecznościowy nie ma zbyt dobrej kontroli nad tym, jakie posty wyświetlają się dzieciom, a te również dla żartów obserwują panią Izabelę.

Dobry sposób na przykucie uwagi? Na pewno skuteczny, choć przy takim zachowaniu nikt nie będzie brał pani Izabeli na poważnie. A raczej na tym zależy swego rodzaju „celebrytce”.

W życiu prywatnym Izabela Kisio-Skorupa jest… babcią! W 2015 roku jej córka Aleksandra Kisio urodziła pierwszego syna o imieniu Hugo, a w tym roku po raz kolejny została mamą. Z tego również powodu nie powinna udostępniać nagich zdjęć w sieci, bo nawet, jeśli zdecyduje się je usunąć, prawdopodobnie jej wnuki odnajdą fotografię w przyszłości, gdy trochę podrosną.

PRZECZYTAJ: Przyjaciółka Kory ujawnia jej największe sekrety. Niewyobrażalne

PRZECZYTAJ: Gwiazda „Mam Talent” w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Nareszcie zabrała głos

PRZECZYTAJ: Twój pies cały czas sapie i płytko oddycha podczas upałów? To zły znak, może umrzeć

Izabela Kisio-Skorupka
fot. Instagram
Aleksandra Kisio
fot. Instagram / Aleksandra Kisio