Gwiazda TVN przerwała milczenie. Opowiedziała o pierwszej ciąży
Karol Zaborowski - 2 Lipca 2018

Gwiazda TVN przerwała milczenie. Opowiedziała o pierwszej ciąży

Celebryci bardzo często w mediach opowiadają o swoich dzieciach i o przejściach podczas ciąży. Niektórzy jednak chcą te rzeczy zachować dla siebie i jak najdłużej starają się utrzymywać wszystko w tajemnicy. Jedna z gwiazd stacji TVN przerwała swoje milczenie i wyznała prawdę o swojej pierwszej ciąży.

Omenna Mensah jest jedną z największych gwiazd stacji TVN, która bardzo długo milczała o swoich dzieciach oraz ukrywanej drugiej ciąży. Teraz prezenterka jest mamą dwójki dzieci i wygląda na to, że nie jest to jej ostatnie słowo w tej sprawie. Jednak dziecko zawsze wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i nierzadko całkowicie zmienia nasze plany.

Gwiazda miała inne plany

Prezenterka swoją historię zaprezentowała w programie "Gwiazdy Cejrowskiego". Omenaa Mensah opowiadała w programie o swoich dzieciach, między którymi jest aż 15 lat różnicy. Jak sama przyznaje zawsze chciała właśnie, aby jej dziećmi była duża różnica wieku. Dodatkowo wyszło na jaw, że jej pierwsza ciąża całkowicie pokrzyżowała jej plany zawodowe. - Zawsze chciałam mieć dużą różnicę wieku między dziećmi. Do tego dążyłam i udało mi się to zrealizować. Urodziłam Vanessę, jak miałam 23 lata. Dzięki Vanessie zostałam w Polsce i dziś robię to, co robię. (…) Pewnie, gdybym mieszkała za granicą, to te losy zupełnie inaczej by się potoczyły - mówiła gwiazda stacji TVN. Z wypowiedzi prezenterki wynika, że jej kariera w Polsce była tylko początkiem. Omenna Mensah w planach miała karierę zagraniczną, której realizacja została przerwana przez pierwszą ciążę. Wtedy właśnie zdecydowała się na pozostanie w kraju i dalsze rozwijanie swojej kariery. Możliwe, że gdyby nie ciąża kobieta już od kilku lat moglibyśmy widzieć w zagranicznych programach.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polityk PiS chce kontrolować waszego Facebooka! Sprawa w ministerstwie
  2. Kultowy, polski piosenkarz został politykiem! Ujawniono ile zarobił
  3. Duda zlinczowany podczas wakacji! Wolałby tego nie widzieć
ruchalaGwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
swanepoel_wstepGwiazdy, które nie wstydzą się ciężarnego ciała [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: plejada.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News