Największa gwiazda TVN w historii opublikowała nagranie z Anią Przybylską. Rozbija serce na drobne kawałeczki

Największa gwiazda TVN w historii opublikowała nagranie z Anią Przybylską. Rozbija serce na drobne kawałeczki Źródło: youtube/viva

Największa gwiazda TVN zamieścił w mediach społecznościowych nagranie przedstawiające Anię Przybylską. Widok aktorki może sprawić, że nasze serca rozbiją się na drobne kawałeczki, które ciężko będzie posklejać.

Gwiazda TVN nie może pogodzić się ze śmiercią Ani Przybylskiej. Chociaż minęło już pięć lat od niespodziewanego odejścia aktorki, pamięć o niej jest wiecznie żywa. Telewizyjne gwiazdy wspominają fantastyczną kobietę, nie tylko przy okazji święta zmarłych, ale i w każdy inny dzień. Największa gwiazda TVN, Kuba Wojewódzki, opublikował niezmiernie wzruszające nagranie. 

Gwiazda TVN wspomina Anię Przybylską 

Kuba Wojewódzki, określany mianem króla stacji TVN niejednokrotnie ciepło wspomniał zmarłą Anię Przybylską, która była dla niego wyjątkowo ważną osobą. Tym razem w mediach społecznościowych podzielił się wyjątkowym nagraniem, które sprawiło, że Ania nabrała wielkiego znaczenia w jego życiu. 

- Jest 12 maja 2009. Na moich kanapach zasiadają Ania Przybylska i Michał Piróg. Wtedy pokochałem ją najmocniej... Takiego programu już nigdy nie udało się powtórzyć... Dla JEJ fanów, lektura obowiązkowa - napisał gwiazdor TVN na Facebooku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuba Wojewódzki zamieścił przy tym poście link do nagrania z programu emitowanego na TVN, gdzie gośćmi byli Ania Przybylska i Michał Piróg. Odcinek ten nazywany jest jednym z najlepszych w historii całego programu, Ania wypadła w nim wyjątkowo korzystnie, pokazując się od swojej uroczej strony, naturalnej dziewczyny. Oglądanie jej w takim wydaniu pięć lat po śmierci, może sprawić, że zalejemy się łzami. 

Reakcja internautów na post gwiazdy TVN

Pod postem pojawiło się morze komentarzy, internauci ze wzruszeniem wspominają zmarłą aktorkę. 

- Nie znając Jej osobiście, przez miesiąc po jej utracie nie mogłam się otrząsnąć z przygnębienia. Nie chcę wiedzieć co czuli, którzy ją bliżej znali. Dzięki Kuba - napisała internautka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Pojawiły się też słowa zachęcające gwiazdy TVN do życia w pełni, tak, by zdążył zrobić wszystko, to czego nie mogła zrobić przez zbyt wczesną śmierć Ania Przybylska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News