Wyciągnęli jej to po latach! Gwiazda telewizji Polsat wstydziła się swojej tajemnicy

Jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych gwiazd Telewizji Polsat przez lata skrywała wstydliwy sekret. Iwona Pavlović opowiedziała o nim w wywiadzie dla Gazety Olsztyńskiej. Sprawa została wyciągnięta po wielu latach.

Jurorka "Tańca z gwiazdami" karierę w programie rozpoczęłą już w 2005 roku, kiedy jeszcze tworzyła go TVN. W 2014 roku przejął go Polsat, a znana tancerka także pojawiła się na jego antenie. Pochodząca z Olsztyna celebrytka wielokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski w swojej dyscyplinie. Dziś jest jurorką konkursów zawodowych także międzynarodowych, konferansjerką i oczywiście gwiazdą "TzG". Pavlović nazywana jest "Czarną Mambą" i pod tą nazwą prowadzi własną linię perfum. Nie wszystkie jej tajemnice jednak wyszły na jaw. Jedna z najbardziej skrywanych ujrzała światło dziennie dopiero niedawno.

Gwiazda Telewizji Polsat opowiedziała o operacji plastycznej

Operacje, których celem jest czysta estetyka, wciąż stanowią swoisty temat tabu w show-biznesie. Niewiele gwiazd decyduje się otwarcie mówić o tym, co sobie poprawiły za pomocą skalpela. Inaczej zapatrują się na to m.in. Maryla Rodowicz i właśnie Iwona Pavlović. Po latach gwiazda zdecydowała się opowiedzieć dziennikarce ze swojego rodzinnego miasta o powodach swojej przygody z operacjami plastycznymi. W 2008 tancerka zoperowała sobie nos, o czy marzyła przez dziesiątki lat. Powodem był wypadek, którego doznała, jeżdżąc na łyżwach. - A mnie ta natura właśnie tę urodę popsuła i to wiele lat temu. W wieku 14 lat przydzwoniłam nosem w lód na przyszkolnym lodowisku i go sobie poważnie złamałam. I już wtedy w pamiętniku napisałam, że jak tylko będę miała możliwość, jak dorosnę i będzie mnie na to stać, to to, co sobie zepsułam, naprawię. I tak zrobiłam. Jestem z tego powodu przeszczęśliwa, uśmiechnięta i zadowolona. Naprawdę cieszę się, że to zrobiłam - powiedziała Gazecie Olsztyńskiej gwiazda Telewizji Polsat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Awantura w samolocie! Polska gwiazda upokorzona przez pilota
  2. PiS wściekły na córkę Gessler! Pokrzyżowała plany polityków
  3. Duda zlinczowany podczas wakacji! Wolałby tego nie widzieć
źródło: gazetaolsztyńska.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News