Największa gwiazda "Top Model" dostanie furii! Zastąpiła ją młodsza

Największa gwiazda "Top Model" dostanie furii! Zastąpiła ją młodsza Źródło: screen youtube.com/tvnpl

Wszyscy doskonale wiemy, że Polski są najpiękniejsze, teraz również za granicą możemy znaleźć potwierdzenie tych słów. Teraz największa gwiazda programu "Top model" może zostać zrzucona z piedestału, przez młodszą konkurentkę.

Anja Rubik za granicą zrobiła oszałamiającą karierę, podbijając wiele agencji modelek. Przez wielu mężczyzn uznawana jest za jedną z najseksowniejszych Polek. Modelka pojawiała się również gościnnie w programie "Top model", który jest emitowany na antenie stacji TVN. Rubik, gdy tylko pojawiała się na ekranie, to momentalnie skupiała na sobie wszystkie spojrzenia. Bez wahania można powiedzieć, że stała się prawdziwą gwiazdą programu i dla wielu najlepszą polską modelką. Teraz jeden z tych tytułów jest poważnie zagrożony, przez młodą dziewczynę, która zyskuje popularność za granicami naszego kraju. Kim jest dziewczyna, która może zdetronizować Anje Rubik?

Gwiazda "Top model" zastąpiona

Arleta Kupiec, bo tak się nazywa nasza bohaterka, urodziła się w Dąbrowie Białostockiej. Aktualnie dziewczyna ma 23 lata, czyli jest dwa razy młodsza od Anji Rubik, a już teraz święci tryumfy. Dziewczynie udało się wygrać brytyjską edycję programu "Top model" jako modelka komercyjna. Arleta Kupiec jako nagrodę zyskała kontrakt, chociaż jak sama przyznaje, teraz często odbiera wiadomości z propozycjami współpracy od firm związanych ze światem mody. Zarówno Polacy, jak i Brytyjczycy są oszołomieni urodą młodej Polki. Wiele osób uważa nawet, że w tej kwestii przebiła Anje Rubik, wskazując, że jej kariera ma już za sobą najlepsze momenty. Czyżby teraz największą gwiazdą modelingu z Polski okazała się Arleta Kupiec? Anja Rubik według internautów dostanie prawdziwej furii, gdy młodsza od niej dziewczyna zajmie jej miejsce w umysłach i sercach Polaków. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Po tylu latach, aż trudno uwierzyć. Zygmunt Chajzer odchodzi
  2. Pół rządu płaci Rydzykowi! Nowe, wstrząsające dane
  3. Popularne rasy kotów. Wiemy, jaki pupil jest odpowiedni dla Ciebie
źródło: wizaz.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News