Sensacyjne doniesienia obiegły świat mediów. Jedna z gwiazd hitowego, szablonowego programu telewizji TVN, Top Model, jest zamieszana w „aferę dubajską”! Czy to oznacza, że ona również świadczyła swoje usługi bogatym panom za pieniądze? Informacje przekazane przez tabloidy są porażające.

Książka „Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka po swojej premierze okazała się fenomenem. Wszyscy chcieli dowiedzieć się, jak od wewnątrz wyglądała tzw. „afera 10dubajska”. Od tamtego czasu temat nie był poruszany w mediach zbyt często, teraz jednak na światło dzienne wyszły nowe, zaskakujące fakty: proceder dalej trwa, a w jednym wyjeździe wzięła udział gwiazda TVN!

Na instagramowym profilu Celebritygram ujawnione zostały wiadomości jednego z organizatorów tego typu wyjazdów z potencjalną uczestniczką. Organizator pisał przede wszystkim o wymaganiach, jakie musi spełniać wyjeżdżająca do Dubaju dziewczyna. Zdradza również, że interes wyjazdowy kwitnie – loty odbywają się co kilka tygodni, a dziewczyny, przyciągnięte obietnicą dużych pieniędzy i życia w luksusie, zgłaszają się coraz częściej.

Jedna z dziewczyn to modelka z programu TVN „Top Model”

-Lecimy 15 kwietnia. Ty, ja i ta z „Top Model”, twoja koleżanka, Justyna. Ja będę was zawozić na imprezy i odwozić. Będę cały czas. Mam już bilet kupiony, będę w Katowicach dzień wcześniej przed wylotem. Pakuję was do auta i jedziemy do Szczecina po jeszcze jedną modelkę i lecimy do Dubaju ze Szczecina – opowiada mężczyzna. Media sugerują też, że kariera w Polsce nie wystarczyła modelce i szuka nowych sposobów zarobku.

Organizator wyjazdu wspomina, że kobieta za taki wyjazd dostaje około 20 tys. złotych. Jednak nie są to pieniądze „za ładną buzię, tylko seks”. Wśród nietypowych wymagać szejków organizator wymienia wiązanie, sikanie i uprawianie seksu w kilku lub po kolei.

– Oni lubią też seks analny, bo u nich jest to Haram, czyli zakazane.

Następny wylot odbędzie się 28 czerwca, a chętnych nie brakuje. Jak twierdzi autor Piotr Krysiak, kobiety te prowadzą zazwyczaj podwójne życie i większość z nich to kobiety znane z telewizji, bywalczynie warszawskich salonów.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kurski będzie miał kłopoty. Poznajcie jego nową „gwiazdę”
  2. Czarnobyl się pali! Ogromne kłęby dymu, panika mieszkańców
  3. Ksiądz zszokował wszystkich. Podał datę śmierci Kaczyńskiego

10 gwiazd porno, które ZMARŁY TRAGICZNIE [ZDJĘCIA]

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!

...

Zobacz również