Fani zamarli. Gwiazda Top Model skazana na 12 lat więzienia, straszne
Patrycja Staszczyk - 5 Sierpnia 2018

Fani zamarli. Gwiazda Top Model skazana na 12 lat więzienia, straszne

Fani programu dosłownie zamarli. Finalistka Top Model została skazana na 12 lat więzienia. Aktualnie kobieta, przed którą była wielka kariera, przebywa na zwolnieniu warunkowym. Ukarana modelka jest matką trójki małych dzieci!

Renee Alway jest 32-letnią amerykańską modelką. W 2013 roku zajęła 3. miejsce w amerykańskiej edycji "Top model". W tym samym roku została aresztowana.

Gwiazda Top Model skazana na 12 lat

Renne została zatrzymana w Palm Springs pod zarzutem włamania, kradzieży i posiadania nielegalnych substancji. Podczas aresztowania przebywała w pustym mieszkaniu i miała przy sobie broń oraz przyrządy służące do zażywania narkotyków. Uzbrojona kobieta została zatrzymana dopiero po 6 godzinach od przybycia policji na miejsce. Modelka już wcześniej była aresztowana za kradzież, napad z bronią i paserstwo, dlatego została skazana na 12 lat. Teraz po ponad 5 latach od aresztowania, została zwolniona warunkowo.

Trudne dzieciństwo Renee

Renee Alway urodziła się i wychowała w północnym Michigan, gdzie jej ojciec był pastorem i policjantem. W jednym z odcinków Modelville wyznała, że ojciec znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie, a ona, jej rodzeństwo oraz matka bali się odejść ze względu na bardzo szanowaną pozycję ojca w społeczeństwie. To może tłumaczyć, dlaczego prywatnie gwiazda również ma problemy.

PRZECZYTAJ: Kurski zrobi z Kurdej-Szatan największą gwiazdę TVP. „Oficjalna propozycja”

PRZECZYTAJ: Fani Ewy Farny nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła na ich oczach

PRZECZYTAJ: Twój pies cały czas sapie i płytko oddycha podczas upałów? To zły znak, może umrzeć

Znalezione obrazy dla zapytania renee alwayPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny
Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
nara_almeidaJej walkę ze śmiertelną chorobą obserwowały miliony... Zmarła, gdy się tego nie spodziewałaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News