„Top Model” to jeden z najpopularniejszych programów nadawanych przez stację TVN. Za jego sukcesem, poza zagraniczną licencją i trzymającym w napięciu scenariuszem, stoją największe polskie gwiazdy. Jedna z nich powiedziała właśnie coś, co na pewno nie ucieszy jej przełożonych.

Joanna Krupa jest niekwestionowaną gwiazdą „Top Model”. Serca widzów zaskarbiła sobie nie tylko udziałem w programie, gdzie pozostawała najbardziej wyrozumiałą jurorką, ale i działalnością społeczną. Krupa znana jest z walki o prawa zwierząt.

Tym razem gwiazda zdradziła jednak informację, która z pewnością nie spodoba się producentom programu „Top Model”. Jej działanie stoi bowiem w sprzeczności z wymaganiami, jakie stawiane są przed kandydatkami, przychodzącymi na castingi.

Gwiazda „Top Model” wygadała się. Producenci będą wściekli

Joanna Krupa nie bez powodu została zatrudniona w formacie TVN-u. W końcu od wielu lat pracuje jako modelka.

Jurorzy programu, do których należy Krupa, stawiają przed uczestniczkami „Top Model” różne wymagania. Jednym z nich jest naturalny wygląd. Wszelkie ingerencje w ciało kandydatek jak chociażby makijaż permanentny, są w większości przypadków dyskwalifikujące.

Podczas gdy kandydatki na top modelki zmuszane są do prezentowania się w jak najbardziej naturalnej odsłonie, media huczą od plotek o operacjach, jakie miała przejść Joanna Krupa. Choć sama gwiazda niewiele mówi o tego typu ingerencji kosmetycznej, ostatnio przyznała, że jej zdjęcia były retuszowane.

– Wygląda na to, że ktoś użył aplikacji Kim K, ponieważ mam tu większe biodra i mniejszą talię – podpisała swoje zdjęcie na Instagramie Krupa.

Praktyki takie, jak retusz zdjęć z pewnością przeczą wymaganemu od kandydatek „Top Model” naturalnemu wizerunkowi. Dodatkowo, krytycy Krupy podkreślają, że tego typu poprawianie zdjęć wypacza wyobrażenia na temat stawianych przed początkującymi modelkami wymagań.

Top Model
fot. Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Coś bardzo niepokojącego dzieje się z Kurdej-Szatan. Fani przerażeni
  2. Irena Santor bardzo cierpi z tęsknoty. Chce wrócić do domu
  3. PILNE! WYDANO BEZPODSTAWNĄ DECYZJĘ O ZABICIU KILKUDZIESIĘCIU JELENI I SAREN Z ZAGRODY!
Top Model
fot. Instagram
Top Model
fot. Instagram

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!

Jej walkę ze śmiertelną chorobą obserwowały miliony... Zmarła, gdy się tego nie spodziewała

Kierowniczka zmiany i koordynatorka działu wideo Pikio.pl. Studentka etnologii i antropologii kulturowej na UW. Socjaldemokratka.