Gwiazda przerywa milczenie! Oskarżają ją o sprzedawanie się za pieniądze

Gwiazda przerywa milczenie! Oskarżają ją o sprzedawanie się za pieniądze

W ostatnim czasie bardzo głośno było o tzw. "aferze dubajskiej". W wyjeździe do Dubaju, aby prostytuować się arabskim szejkom, miała wziąć udział gwiazda Top Model, Justyna Pawlicka. Media oskarżyły ją na podstawie kilku SMSów. Teraz modelka zabrała głos!

Dziewczyna znana jest z programu emitowanego na stacji TVN "Top model". Wzięła udział w programie gdy miała 19 lat. Zaskoczyła jurorów swoim tańcem, a następnie oczarowała idealną figurą. Teraz jednak wokół jej osoby krążą skandale. Pierwszy dotyczył intymnego zdjęcia jej oraz jej chłopaka, które przez przypadek wyciekło do internetu.

Gwiazda Top Model oskarżona

- Absolutnie to jest nieprawda. Ja w ogóle jestem w szoku... To jest ewidentnie jakaś prowokacja. Może zrobiła to jakaś moja pseudokoleżanka lub ktoś, kto bardzo mnie nie lubi. Wrogów mi nie brakuje, niestety - opowiada na zarzuty Justyna Pawlicka. Na temat samej rozmowy SMS-owej, która wyszła na jaw i która miała być obciążająca dla Pawlickiej, gwiazda nie wypowiada się pochlebnie. Jej zdaniem na pierwszy rzut oka widać, że jest grubymi nićmi szyte. - Ta konwersacja jest bardzo nietypowo napisana. Są tam zamazane godziny. Język jest taki...dość wulgarny. Wydaje mi się, że jakby ktoś opisywał "pracę" to nie używałby takiego języka. Był on nasycony wulgaryzmami. Poza tym, z tego co wiem, bo oczywiście to czytałam, tam jest napisane, że wylot jest ze Szczecina. To, co słusznie zauważyli różni ludzie - oraz sama sobie sprawdziłam - nie ma żadnych wylotów ze Szczecina do Dubaju - tak modelka argumentuje nieprawdziwość rozpowszechnianych plotek. Justyna podkreśla, że nie ma potrzeby zarabiania takich pieniędzy płacąc ciałem. Uważa taką formę zarobku za najbardziej upokarzającą i wspomina, że "wolałaby jeść piach, niż zajmować się tym co jest opisane". Gwiazda Top Model prowadzi obecnie sklep internetowy, w którym sprzedaje prawdziwe futra. Z pewnością skrzywdziła tym wyborem inną polską modelkę, Joannę Krupe, która jest działaczką na rzecz zwierząt i nienawidzi hodowania zwierząt na futra. Co ciekawe, to właśnie słynna "Dżoana" była jedną z osób, które wspierały dopiero co rozpoczynającą karierę Justynę. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najbliższa współpracownica Agaty Dudy ujawnia. Nieznane sekrety pierwszej damy
  2. Widzowie TVP załamani. Odchodzą dwie największe gwiazdy
  3. Szczere wyznanie Kożuchowskiej. Co na to jej mąż?
  4. Doda majstrowała przy zębach? TO zdjęcie podzieliło fanów. Jest komentarz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News