Niesamowite! Miesiąc po porodzie gwiazda Top Model pochwaliła się brzuchem

Niesamowite! Miesiąc po porodzie gwiazda Top Model pochwaliła się brzuchem

"Top Model" to jeden z najpopularniejszych programów stacji TVN. Wielu jego uczestników zyskało ogromną popularność, a teraz jedna z nich pochwaliła się swoim brzuchem raptem miesiąc po porodzie. Kobieta wygląda niesamowicie!

"Top Model" dla wielu osób jest programem, dzięki któremu mogą spełnić swoje marzenia o zaistnieniu w świecie modelingu. Niestety zwycięzca może być tylko jeden, ale nie oznacza to, że żaden inny uczestnik nie ma szansy na zrobienie kariery. Ewa Niespodziana brała udział w 6. edycji show TVN i udało jej się dość do samego finału. Niestety ostatecznie przegrała, zajmując 2-gie miejsce, ale mimo wszystko zyskała masę fanów. Teraz pochwaliła się swoją figurą zaledwie miesiąc po porodzie.

Gwiazda "Top Model" pokazała swój brzuch

Ewa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie. Modelka na bieżąco informowała swoich fanów o swoim samopoczuciu podczas ciąży. Oczywiście nie mogło również zabraknąć uroczego zdjęcia, gdy maluch pojawił się na świecie. Synek gwiazdy urodził się dokładnie 8 stycznia tego roku, jednak Ewa już teraz chwali się na profilu swoim płaskim brzuchem i wspaniałą sylwetką. Jej fanki wprost nie mogły uwierzyć w to, co widzą. Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy przepełnionych komplementami. Nie ulega wątpliwości, że Ewa musiała bardzo dużo pracować nad sobą, aby tak szybko pozbyć się zbędnych kilogramów. Trzeba jednocześnie pamiętać, że w tym samym czasie musiała się zajmować synkiem, który potrzebuje niemalże cały czas być przy matce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Miesiąc po porodzie i taka forma? Jesteś niesamowita - pisze jedna z internautek. - Jakim cudem masz taki brzuch po ciąży i to takiej dosyć świeżej - czytamy. - Cudnie wyglądasz - dodaje kolejna internautka. Tego typu komentarzy są dziesiątki, a wśród nich nie ma ani jednego, który w jakikolwiek sposób krytykował świeżo upieczoną mamę. Wiele kobiet w jej sytuacji nie czuje się komfortowo ze swoim ciałem i często narzekają na efekty uboczne ciąży. Jednak Ewa udowadnia, że jeżeli tylko chcemy, to nic nie stoi nam na przeszkodzie, aby szybko i przede wszystkim efektownie wrócić do swojej poprzedniej figury. fot. instagram.comNajlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie mieszka Kinga Rusin? Luksusowy apartament gwiazdy zachwyca!
  2. Edyta Górniak poroniła? Gwiazda wyjawiła długo skrywany sekret
  3. Katolicy w Biedronce mogą przeżyć szok. Gdy to zobaczą, oczy im wyjdą na wierzch
  4. Porwali i zgwałcili 12-latka. Setki osób przyglądały się publicznej egzekucji
  5. Małgorzata Rozenek publicznie ośmieszona. Wszystko przez boskie zdjęcie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Plotek Następny artykuł