W dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć ludzi, którzy czekają z rozpoczęciem współżycia seksualnego do nocy poślubnej. Wydawało się, że wśród gwiazd znanych ze szklanego ekranu także nie ma wielu osób zachowujących tak długo czystość seksualną.

Tym bardziej dziwi deklaracja 30-letniego Szymona Łopackiego, który był uczestnikiem programu „Rolnik szuka żony”. Mężczyźnie udało się tam znaleźć tę jedyną. Jego wybranka, Agnieszka, wcześniej raczej nie uchodziła za gorliwą katoliczkę.

 – Zawsze była wierząca, ale trafiała na chłopaków troszkę przez ten świat zniszczonych i godziła się na to, co jej proponowali, czyli życie bez Boga – tłumaczy Łopacki w rozmowie z Martą Manowską. – Mnie to buduje, jak ona mówi, że dzięki mnie się zmieniła. Ona przy mnie już nie musi nikogo udawać. Ona mnie pobudza do działania. Kręci mnie pod każdym względem – dodaje rolnik. 

„Pod względem fizycznym bardzo mi się podoba”

Mężczyzna zapewnia, że ze swoją narzeczoną (zaręczyli się trzy miesiące temu) jeszcze nie uprawiał seksu.

– Nie jest to proste, bo Agnieszka pod względem fizycznym bardzo mi się podoba. I trudno się opanować – zdradza Łopacki  i dodaje, że „zachowanie czystości seksualnej, przedmałżeńskiej, pozwala poznać drugą osobę i prowadzi do tego, co jest skutkiem wstrzemięźliwości”. Według rolnika jest nim wierność małżeńska.

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

 

...

Zobacz również