Zażarta walka o majątek zmarłej gwiazdy Polsatu trwa. Wstrząsające doniesienia

Zażarta walka o majątek zmarłej gwiazdy Polsatu trwa. Wstrząsające doniesienia Źródło: youtube.pl/wolnyczyn

Nie ustaje walka o majątek zmarłej aktorki, która przez lata była związana z telewizją Polsat. To aż smutne, że spadkobiercy nie są w stanie dojść do porozumienia między sobą. W sprawie pojawiają się kolejne wątki, a konflikt między rodziną przybiera na sile.

Telewizja Polsat bardzo mocno przeżyła stratę jednej ze swoich największych gwiazd, która jednocześnie pozostaje do dzisiaj legendą polskiej kinematografii. Chociaż jej pożegnanie odbyło się dwa lata temu, to do tej pory najbliżsi nie mogą dojść do porozumienia, co do tego, kto otrzyma jaką część spadku.

Gwiazda Telewizja Polsat nie może zaznać spokoju. Trwa walka o jej spadek

Krystyna Sienkiewicz ma na swoim koncie wiele niezapomnianych ról. W ostatnich latach swojego życia regularnie pojawiała się na antenie Polsatu. Można ją było zobaczyć w takich serialach komediowych jak "Graczykowie", czy "Daleko od noszy". Długa i owocna kariera zaowocowała również ustabilizowaniem konkretnego majątku, który po jej śmierci stał się kością niezgody między jej najbliższymi. W tym momencie w rozgrywce biorą udział  trzy osoby: bratanek Kuba, bratanica Anna oraz adoptowana córka Krystyny Sienkiewicz Julia Przyłubska. Rodzina jest na tyle skonfliktowana, że rodzeństwo wcale ze sobą nie rozmawia, a córka miała zostać przez matkę wydziedziczona jeszcze za życia. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że legendarna aktorka zostawiła po sobie dwa testamenty. W pierwszym z nich jest mowa o wydziedziczeniu i przekazaniu majątku Kubie, w drugiej wersji nie ma ani słowa o bratanku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pełnomocniczka adoptowanej córki twierdzi oczywiście, że obowiązuje tylko drugi testament, który jest dla niej zdecydowanie bardziej korzystny. - Nasze stanowisko jest takie, że obowiązuje tylko drugi testament. Określone w nim przyczyny wydziedziczenia Julii są bezzasadne i powinno dojść do tak zwanego "dziedziczenia ustawowego", czyli majątek przypada w całości Julii - skomentowała kuratorka Beata Szynkaruk. Oczywiście odmiennego zdania jest pełnomocnik bratanka zmarłej aktorki. - W polskim prawie możemy pogodzić istnienie kilku testamentów, jeśli ich treść nie jest sprzeczna. Z obu dokumentów wynika, że wolą Krystyny Sienkiewicz było przekazanie całości spadku bratankowi - powiedział mecenas Adam Bratkowski. Sąd zarządził kolejną rozprawę, którą wyznaczono na 8 marca. Jednak nic nie wróży tego, że będzie to ostatnie spotkanie w sprawie spadku. Zapowiedziano bowiem, że zostaną podjęte starania w znalezieniu opiekunki Krystyny Sienkiewicz. Problem w tym, że mieszka ona najprawdopodobniej na terytorium Ukrainy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie TEGO!
  2. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  3. Magda Gessler właśnie PORAZIŁA fanów. Sympatykom odebrało mowę 
  4. Michał Szpak przygotował prawdziwą petardę. Fani oszaleją 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News