Wylali wiadro pomyj na gwiazdę Polsatu! Tego jej nie darują

Wylali wiadro pomyj na gwiazdę Polsatu! Tego jej nie darują Źródło:

W internecie zawrzało po emisji najnowszego wydania programu "Skandaliści" emitowanego na antenie Polsat News. Internauci wylali prawdziwe wiadro pomyj na gwiazdę stacji, która prowadzi program. Krytyki na jej temat nie ma końca.

W ostatnim programie "Skandaliści" gościem Agnieszki Gozdyry była Mandaryna. Gwiazda już minionych lat, która próbuje się pozbierać i kontynuować swoją karierę. Program prowadzony przez Gozdyrę znany jest z kontrowersyjnych gości oraz trudnych pytań, które bardzo często dotyczą wyjątkowo delikatnych kwestii z życia gwiazd. Według wielu internautów prowadzącej kończą się już pomysły na kolejne skandaliczne wywiady i dlatego jest zmuszona odgrzewać "kotlety" sprzed kilku lat.

Internauci krytykują gwiazdę telewizji Polsat

Bez wątpienia pomysł zaproszenia Mandaryny do programu nie był trafiony. Tancerka i piosenkarka owszem była powodem kilku skandali, ale lata temu. Większość ludzi zdążyła już o jej wyczynach dawno zapomnieć. Jednak Agnieszka Gozdyra postanowiła wycisnąć z jej tematu, tyle ile się tylko da. Niestety, nie wyszło jej to na dobre. Głównym tematem wywiadu z Mandaryną był jej pamiętny koncert w Sopocie, podczas którego dała się namówić na występ bez playbacku. Piosenkarka niestety nie udźwignęła tego koncertu i w ostatecznie okazał się gwoździem do trumny jej kariery. Nie da się ukryć, że jest to dla niej bardzo trudny temat, jednak zdecydowanie dla wielu Polaków jest to już temat zamknięty. Niestety Gozdyra ciągnęła go bez końca, pytanie po pytaniu, ściągając na siebie krytykę internautów. - Zdelegalizować Gozdyre, poziom dziennikarstwa sięga najgłębszego dna - pisze jeden z internautów. - Jezu co ta prowadząca pierdoli - dodaje kolejny. Jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej hejtu, który wylał się na gwiazdę telewizji Polsat. Teraz Agnieszka Gozdyra będzie miała sporo do przemyślenia przed emisją kolejnego programu, jeżeli chce uniknąć powtórki z rozrywki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Violetta Villas skrywała tajemnice. Chodzi o jej ciało
  2. Słynny dziennikarz TVN pożegnał się z widzami NA ŻYWO
  3. Rozenek ze szczegółami o zapłodnieniu. Jej były mąż jest wściekły
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News