Gwiazda znana głównie z występów dla Telewizji Polsat postanowiła się wczoraj hucznie zabawić. Ola Szwed udała się w tym celu to jednej z modnych stołecznych knajp. Miała się przy tym dosyć mocno upić i nie zważać na język, którego używała.

W latach 90. była jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci telewizyjnych. Szwed grała w końcu w hitowym serialu stacji Polsat „Rodzina zastępcza”, w którym wcieliła się w rolę adoptowanej córki Jacka Kwiatkowskiego (Piotr Fronczewski) i Anny Kwiatkowskiej (Gabriela Kownacka).

Serialowa Eliza Kercza zdobyła ogromną popularność. Sama Szwed już wcześniej jednak pracowała na swoją reputację, występując w dziecięcym zespole Majki Jeżowskiej.

Gwiazda Telewizji Polsat bawiła się do rana

Po zakończeniu produkcji serialu w 2009 roku 19-letnia aktorka próbowała swoich sił w innych gałęziach show-biznesu. Pracowała jako prezenterka i rozwijała karierę muzyczną.

Wczoraj natomiast internauci przyłapali ją w jednej z modnych warszawskich restauracji, gdzie miała zjawić się bardzo wcześnie, jak na zakrapianą imprezę. Opis jej poczynań i zdjęcia przesłali redakcji Pudelka. Według ich relacji Ola Szwed mnóstwo drinków i paliła papierosa za papierosem w towarzystwie przyjaciół.

Według informacji portalu Pudelek spędziła w knajpie całą noc, doskonale się czując i bawiąc. Problem w tym, że nie kontrolowała swojego słownika i wręcz krzycząc, nadużywała wulgaryzmów. Internauci wydali już osąd w tej sprawie – twierdzą, że celebrytka narobiła wiochy i nie potrafiła się zachować.

– Siedziałem obok, drinkowała w samo południe, klęła na cały lokal i pokładała się na siedzeniu. I zrobiła chyba paczkę w godzinę, bo odpalała jeden od drugiego. Niezła imprezka od rana – twierdzi informator tabloidu.

Gdzie zjeść w Warszawie?

Stolica Polski pełna jest doskonałych jadłodajni. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od posiadanego budżetu. Można się w nich posilić i zabawić, co udowodniła nam Ola Szwed.

Wśród pięciu najlepszych sklasyfikowane zostały Amber Room, Atelier Amaro, Dekant WineBar & Restaurant, Exclusive Restaurant Pod Gigantami i Strefa Restaurant & Bar.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan wpadła w furię! „POCAŁUJCIE MNIE W D*PĘ”
  2. Koszmar z rana. Szaleniec zaczął strzelać do ludzi, Europa zamarła
  3. Boleśnie upokorzyli puszystą gwiazdę Polsatu. To może skończyć się źle

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Marta Kaczyńska wobec życiowego przełomu [ZDJĘCIA]

Lubiłeś/lubiłaś "Rodzinę zastępczą"?

Loading ... Loading ...

źródło: Pudelek.pl

Zobacz również