Gwiazda Polsatu zwierzyła się ze wstydliwej choroby. Fani w szale: "Kogo oszukujesz?!"

Gwiazda Polsatu zwierzyła się ze wstydliwej choroby. Fani w szale: "Kogo oszukujesz?!"

Polsat wypromował Dominikę Gwit zapraszając ją do "Tańca z gwiazdami". Urocza aktorka szybko podbiła serca widzów jednak dziś fani przyznają, że gwiazda nie wygląda zdrowo. Na swoim Instagramie opublikowała właśnie wiadomość. Fani ją dotkliwie skrytykowali.

Polsat w 2017 roku postanowił zaprosić do udziału w tanecznym show Dominikę Gwit. Wielu zdziwiło, że aktorka przyjęła propozycję, nie przejmując się swoimi gabarytami. Po niedawnym spektakularnym ślubie stała się jednak ofiarą licznych komentarzy. Niektórzy uważają, że jest chorobliwie otyła, inni - biją brawo, że nie przejmuje się zdaniem innych. W najnowszym video zaskoczyła wszystkich.

Dominika Gwit przekazała ważną wiadomość na temat stanu zdrowia. Gwiazda telewizji Polsat chce się leczyć

Na Instagramie zamieściła video, w którym opowiedziała swoim fanom o aktualnym stanie swojego zdrowia. - Kto ma ochotę na muffinkę z odrobiną lukru? - powiedziała Gwit z charakterystyczną dla siebie manierą. W opisie pod nagraniem zamieściła informację, z której wynika, że znalazła przyczynę swojej otyłości. Internauci od dawna zgłaszali, że aktorka pozwala sobie za dużo i że tyje w zastraszającym tempie. Zmartwieni - sugerowali by znalazła pomoc, inni, że powinna się usunąć z show biznesu.
 - Na dobranoc z przymrużeniem oka!! Całuję was moi kochani! Wszystkich! I tych co lubią i tych co nie lubią i tych troskliwych też! Kocham i pozdrawiam! Zdrowia nam wszystkim życzę, bo ono najważniejsze! Ja o swoje dbam, dobrych lekarzy znalazłam i w końcu po wielu latach diagnozę mam! Myślcie o sobie moi cudni! Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pamiętajcie! Ważne jest zdrowie także psychiczne! Nie dajcie się! Doły, kompleksy, frustracje, problemy wszelkiego rodzaju, które zwłaszcza jesienią dają się we znaki, często panują nad nami. Nie bójcie się rozmawiać, szukać pomocy. Psycholog - lekarz jak każdy inny. Myślcie o sobie! Uwielbiam was! - napisała pod video Gwit. Fani natychmiast zareagowali, sugerując, że aktorka nie powinna psychologa porównywać do lekarza. - Podłe jest to, że utwierdzacie dziewczynę w tym, że dobrze robi, że ją podziwiacie za odwagę i bycie sobą. To jest straszne - pojawia się w jednym z komentarzy. - Hmmm znalazłaś dobrego lekarza, który w końcu przekonał cię,  ze twoja otyłość to jak bomba zegarowa dla serca? - atakuje Gwit w komentarzu Internautka. - Dominika, weź się w garść, kogo ty chcesz oszukać? - pojawia się dalej. Pomimo wielu kontrowersyjnych komentarzu, Dominika Gwit może cieszyć się również wsparciem fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Szczęśliwa, pewna siebie, spełnia się zawodowo i w życiu prywatnym, do tego jest bardzo pozytywną, radosną osobą, dlatego jest lubiana. Nie wszyscy muszą wścibiać nos w nie swoje życie i oceniać, jej zdrowie to nie Twoja sprawa, tak samo jak jej mąż i jej małżeństwo, nie powinnaś się na ten temat wypowiadać, a szczególnie oskarżać jej męża - broni aktorki jedna z Internautek. Nie wiadomo jednak, czy w przypadku licznych komentarzy aktorka zdecyduje się na polemikę z Internautami. Jedno jest pewne, Gwit potrzebuje pomocy specjalisty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dominika Gwit zdradza mroczne kulisy swojej metamorfozy. "Nie jadłam nic przez rok"
  2. Katarzyna Dowbor uratowała tę rodzinę! Nigdy jej tego nie zapomną
  3. Już nigdy więcej nie zobaczycie Jasia Fasoli. Smutne informacje dla fanów
Następny artykuł