Owsiak uratował synka słynnej polskiej aktorki. To rozrywa serce

Owsiak uratował synka słynnej polskiej aktorki. To rozrywa serce

"Taniec z gwiazdami" zaproponował jej udział w 2015 roku. Wtedy właśnie zaczęło być o niej głośno. Aktorka brała udział w wielu popularnych serialach, wspinając się na szczyty topowych gwiazd. Właśnie opowiedziała o swoim dramacie i o tym, jak Jerzy Owsiak uratował jej syna.

"Taniec z gwiazdami" miał być dla niej przełomem. W 2015 roku postanowiła dołączyć do gwiazd, które zmagały się na parkiecie w wyścigu o tytuł najlepszej. Magdalena Lamparska szybko zdobyła sympatię widzów i stała się niezwykle popularna. Teraz opowiedziała pierwszy raz o swoim dramacie. Chodziło o życie jej dziecka.

Co się stało z dzieckiem Magdaleny Lamparskiej? Gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" ujawniła pierwszy raz tajemnicę

Na swoim koncie instagramowym, Lamparska postanowiła odnieść się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udostępniła więc zdjęcie symbolu - serduszka - i opatrzyła je wzruszającym wpisem. - Czasami jesteśmy tak bardzo zajęci swoimi sprawami, swoimi problemami, myślimy, że coś nas nie dotyczy, trudne sytuacje dotykają przecież innych nie nas. Orkiestra Świątecznej Pomocy gra, świetne koncerty, mnóstwo znanych twarzy, światełko do nieba, cały dzień można posiedzieć przed telewizorem lub wyjść na główny plac w mieście, coś się będzie działo... - zaczęła opis swojej historii Lamparska. Później, gwiazda tanecznego programu i formatów TVN opowiedziała, że jej synek po urodzeniu potrzebował wsparcia specjalistycznego sprzętu. - Mój synek potrzebował wsparcia po urodzeniu. Na każdym inkubatorze widniało czerwone serduszko. Dzieci, które leżały obok nas były wielkości dłoni urodzone ok. 25-30 tygodnia - napisała aktorka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazuje się, że dzięki inkubatorom, które sfinansowała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy udało się uratować jej synka. Pomocną dłoń wyciągnęli w jej stronę także lekarze i pielęgniarki. W swoim wpisie postanowiła także uhonorować osoby, które były przy niej blisko. - To co robi Jurek Owsiak i Fundacja WOŚP to ratunek dla dzieci! Sprzęt medyczny zakupiony z zebranych pieniędzy ratuje życie! Wspieram całym sercem - apelowała do swoich fanów. W komentarzach fani przyznają, że działania Owsiaka z pewnością są potrzebne i wymagają zaangażowania wszystkich, którzy wierzą w powodzenie akcji. Internauci informują, że sami, jak co roku, wsparli zbiórkę. Taniec z gwiazdami Instagram/Magdalena LamparskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda "Rolnik szuka żony" nie traci nadziei. Poruszające wyznanie mężczyzny
  2. Gwiazda TVN pilnie przewieziona do szpitala. Konieczna była operacja
  3. Sławomir nigdy o tym nie mówił! Wspólna przeszłość z wielką, polską gwiazdą
  4. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  5. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News