Zamknęli gwiazdę serialu TVP w psychiatryku. Nie wyjdzie na święta, jest wrakiem
Bartłomiej Chudy - 19 Grudnia 2018

Zamknęli gwiazdę serialu TVP w psychiatryku. Nie wyjdzie na święta, jest wrakiem

TVP emitowało hitowy serial "Dynastia". Rolę jednej z głównych bohaterek, która zmienia się z intrygantki w czułą, odpowiedzialną matkę, śledzili nie tylko fani produkcji. Gwiazda kina jest dziś wrakiem człowieka. Życie zniszczyło ją do tego stopnia, że święta spędzi pod specjalnym nadzorem w szpitalu psychiatrycznym.

TVP transmitowała uwielbiany przez Polaków serial "Dynastia". Przez trzy lata mogliśmy śledzić losy rodziny Carringtonów. W łaski rodu próbowała się wkupić serialowa Samantha Josephine, zwane też "Sammy Jo".

Upadek gwiazdy. Dawniej piękność na ekranie TVP, dziś pod kontrolą w psychiatryku

Blondwłosa piękność była wówczas u szczytu sławy. Dziś 57-letnia Heather Locklear przeżywa czas, który można by streścić do słowa "koszmar". Po dawnej sławie z "Dynastii", ale też "Melrose Place" nie ma już śladu. Polskie tabloidy dowodzą, na bazie amerykańskich informatorów, że Locklear trafiła niedawno do szpitala psychiatrycznego w Los Angeles. - Do placówki z jej domu w Thousand Oaks przywieźli ją psychoterapeuta i prawnik, bo bali się, że aktorka popełni samobójstwo - informuje portal Pomponik.pl. Czytamy też, że obserwacje lekarzy są pesymistyczne. Wynika z nich, że aktorka seriali szuka pretekstów i sposobów, by targnąć się na swoje życie! Nie chcąc dopuścić do tragedii, a wiedząc, że aktorka ma "papiery samobójcy" zdecydowali o umieszczeniu jej w oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego. - Pewne jest, że tegoroczne Boże Narodzenie Heather spędzi w szpitalu psychiatrycznym. Mimo że to smutna wizja, to trudno dyskutować z decyzją lekarzy. Dla jej bezpieczeństwa na pewno tak będzie lepiej - poinformowało własnie "Życie na Gorąco".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Aktorka będzie zmuszona przejść zaawansowaną terapię. Nie wiemy ile potrwa leczenie pacjentki i pobyt w placówce pod specjalnym nadzorem. Wszystko będzie zależało od postępów w terapii. Problemy Locklear trwają od dłuższego czasu. Aktorka nie radzi sobie z alkoholem i narkotykami. Przez wszczęcie awantury i próbę uduszenia własnej matki groziło jej więzienie. Choć wyszła za kaucją z aresztu niedługo później - jak pisze Pomponik.pl - przedawkowała leki psychotropowe. Planowała się zastrzelić.Obrazy PikioZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Nie pójdzie w ślady sławnej mamy
  2. Mamy nagranie z wesela syna Zenka Martyniuka! Morze alkoholu, tłumy gwiazd, co tam się nie działo!
  3. Gwiazda seriali TVP piła na umór, stoczyła się na dno. Koszmar słynnej aktorki
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News